banner6

Yenicami testten geçti

banner37

Antalya kampını tamamlayıp adaya dönen Süper Lig Lideri Yenicami, dün de performans testinden geçti. Sezon öncesi de Yakın Doğu Üniversitesi'nde performans testine tabi tutulan siyah beyazlı oyuncuların kamp sonrasındaki son durumlarına bakılacak

Yenicami testten geçti
banner99

Can İPCİOĞLU

Yenicami Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu, bu tür testlerin çok yararlı olacağı inancı ile ikinci devre başlamadan oyuncularının performanslarını test ettiklerini söyledi. Devecioğlu yapacakları idmanları ayarlamalarının bu sonuçlarla daha kolay olacağını söyledi.

Kamp yararlı geçti

Beş günlük Antalya kampının yararlı geçtiğini vurgulayan Devecioğlu, takıma yeniden dönen İbrahim Çıdamlı’nın hazır olmasının sevindirici olduğunu ve takımı tanıması nedeni ile uyum problemi de yaşamadığını vurguladı. Vize sorunu nedeni ile kampa katılamayan John Ebuka’nın ülkemizde çok iyi çalıştığını, ayak arka adalesinde kanama nedeni ile salonda çalışmalarını sürdüren Moses’ın ise yarından itibaren takımla çalışmalara başlayacağını vurguladı.

Önümüzdeki hafta sonu Türk Gücü ile bir hazırlık maçı yapacaklarını söyleyen Sedat Devecioğlu, ikinci devreye hazır gireceklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2017, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104