Yenicami'de izokinetik devrimi

banner37

Dünyada yaygın uygulanan izokinetik performans analiz testi, ülkemizde ilk kez siyah-beyazlılar tarafından uygulanıyor

banner87
Yenicami'de izokinetik devrimi
banner90
banner8

Can İPCİOĞLU

Süper Lig’de son iki sezonun şampiyonu Yenicami yeni sezon hazırlıkları kapsamında işi sıkı tutuyor. Siyah beyazlıların bilimsel performans analizlerine önem veren genç teknik adamı Sedat Devecioğlu ve ekibi, ülkemizde bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Dünyada birçok profesyonel takımın uyguladığı izokinetik test, 11-12 Temmuz tarihleri arasında iki gün boyunca Yenicami futbolcularına uygulanacak. Devam edecek olan ve tüm oyunculara uygulanacak izokinetik testi uygulanacak.


Performans değerlendirmede bir çığır olarak ifadelendirilen bu test yeni sezon öncesinde Yenicami teknik heyetinin önemli rehberlerinden biri olarak. Yenicami takımın sezon öncesinde sürekli yaptığı performans testi ise 13-14 Temmuzda gerçekleştirilecek.

 

banner134
İlk idman 16 Temmuz’da Yusuf Kaptan’da


Yeni sezonun ilk idmanını 16 Temmuz Pazartesi günü Yusuf Kaptan sahasında gerçekleştirecek olan Yenicami futbol takımı sıkı bir hazırlık programı için tüm hazırlıklarını tamamladı. Transfer çalışmalarına erken başlayan ve yerli transferini tamamlayan Yenicami, gelecek sezon kadroda yer almasını istediği yabancı oyuncular konusundaki çalışmalarını ise sürdürüyor.

 

Devecioğlu spor basınının karşısına çıkacak


Yenicami Kulübü yönetimi de bu ve bu gibi yeniliklerini spor basını aracılığı ile tüm sporseverlere duyurma konusunda bir ilke imza atıyor. 14 Temmuz Cumartesi günü Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’nde takımın teknik heyetinin hazır bulunacağı bir basın toplantısı gerçekleştiriliyor. Saat 12.00 yapılacak toplantıda spor yazarları ile buluşacak olan Yenicami Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu ve ekibi merak edilen konulardaki sorulara cevap vermiş olacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 11:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75