Yenicami’de motivasyon buluşması

banner37

Yenicami’de motivasyon buluşması
banner90
banner8

Yenicami A takımı 2020 – 2021 futbol sezonu hazırlıkları öncesi yönetim kurulu tarafından düzenlenen yemekte bir araya geldi.


Moral ve motivasyon amaçlı olarak düzenlenen yemek kulüp lokalinde yer aldı. Yemeğe A takım oyuncuları, teknik heyet, yönetim kurulu ve akademi hocaları katılım gösterdi.

Vehid: Sezona en iyi şekilde başlamak için bir araya geldik


banner134
Kulüp başkanı Ali Vehid yaptığı açıklamada, uzun bir aradan sonra sahalara dönmenin mutluluğu içerisinde olduğunu ifade etti. Vehid, “Sezona en iyi şekilde başlamak için bir araya geldik. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Yenicami kültürü ve geleneği ile mücadele edeceğiz. İlerleyen günlerde takımımıza takviyeler yapmak için çalışmalarımız sürüyor. Yeni sezon camiamıza şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Bayraktar: Süper Kupa ve lig mücadelesine en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz


Yenicami Teknik Sorumlusu Özgü Bayraktar, uzun bir sürenin ardından tekrar antrenmanların başlayacak olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Uzun sürenin ardından geri dönerken geçtiğimiz sezonlardan daha farklı, daha uzun bir hazırlık dönemi planladıklarını ifade eden Özgü Bayraktar, şunları kaydetti: “İlk etapta oyuncu sayısını daha fazla tutmayı hedefliyoruz. Daha sonra Süper Kupa başlangıcına 8 hafta kala kadromuzu netleştirerek 22 kişiye indireceğiz. Ardından Süper Kupa ve lig mücadelesine en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. Hazırlık dönemi içerisinde 2-7 Ağustos tarihlerinde Acapulco Otel’de kamp çalışmamızı yapacağız. 1 Haziran tarihinde de çalışmaların başlangıcında saha testleri ile oyuncularımızın durumunu göreceğiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75