banner6

Yenicami’de sıkıntı diz boyu

banner37

Ara transfer döneminde kadrosunu zayıflatan siyah beyazlılarda oyuncu alınmaması Teknik Direktör Derviş Kolcu’yu yeni bir karar aşamasına getirmek üzere

Yenicami’de sıkıntı diz boyu
banner99

Özel Haber - Can İPCİOĞLU

   Ara transfer döneminde kadrosundan önemli iki ismi Fırat Eraslan ve Yasin Açıkel’ın takımdan ayrılması sonrasında transfer yapamayan Yenicami’de moraller oldukça bozuldu. Yenicami Teknik Direktörü Derviş Kolcu’nun bu anlamda mutsuz olduğu gelen bilgiler arasında.

Yıldızlar gitti ama yeni gelen kimse yok

   Transfer döneminde yönetim ile sık sık durum değerlendirmesinde bulunan genç teknik adamın göreve devam edip etmeyeceği ise bir başka merak konusu oldu. Sezonun ilk devresi devam ederken göreve gelen Derviş Kolcu’nun sözleşmesi sezon sonunda bitecek. Yarım devrelik sözleşme yapan genç teknik adamın Yenicami Kulüp Başkanı Ali Özmen Safa ile gelecek sezon planlaması hakkında konuşup sözleşme uzatma konusunu dile getirmesi bekleniyor.

   Derviş Kolcu’nun siyah beyazlı kulübün transferde izlediği yolun moralsizliğini yaşadığı ve Bahadır ile Muhammed’in alınamamasını kabul edemediği gelen bilgiler arasında bulunuyor. Bu arada Futbol Şube Sorumlusu olarak görev yapan Ömer Gedik görevi bırakırken, kulüp başkanı Ali Özmen Safa’nın gerek Bahadır gerekse Muhammed konusunda kiralık ücretleri çok yüksek bulması nedeni ile transferlerinden vazgeçtiği öğrenildi.

Kolcu istifa edecek mi?

   Yenicami ile Küçük Kaymaklı arasında Bahadır için yapılan pazarlıklara sezon başı K.Kaymaklı’dan kiralık olarak Yenicami’ye gelen genç oyuncu Boran Esenler’in K.Kaymaklı tarafından geri istendiği fakat oyuncunun dönmek istememesi nedeni ile görüşmelerin tıkandığı gelen bilgiler içerisinde bulunuyor.

   Sonuçta tüm bu gelişmeler yaşanırken Derviş Kolcu’nun istediği hiçbir ismin kadroya dahil edilememesi nedeni ile kadro genişliğinin bozulması ile istifa noktasına geldiği ve acele karar vermemek adına yönetim ile son bir toplantı yaptıktan sonra net bir karar vereceği kesin bir bilgi olarak duruyor. Genç teknik adamın Yeşilova’dan Mejdi ve Vakkas için de talebi olmuş bu oyuncularda transferleri gerçekleşmemişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104