Yeşil sahaları özlediler

banner37

Yeşil sahaları özlediler
banner99

Can İPCİOĞLU

Futbolun ana unsurlarının başında gelen futbolcular, yaşanan belirsizlik ortamının bir an önce bitmesini ve yeşil sahalara dönülmesini arzu ediyor. Cihangir’den Musa Şanlıer, Merit Alsancak Yeşilova’dan Vakkas Kaynarca, Küçük Kaymaklı’dan Rıfat Hacıarifoğlu ve Yenicami’den Mehmet Göktaş, belirsizliğin bir an önce son bulması beklentilerini dile getirdiler.

Musa Şanlıer (Cihangir)


Cihangir takımın etkili kanat oyuncularından Musa Şanlıer idmanlara başlangıç yaptıklarını dile getirerek, hafta başından itibaren daha düzenli ve sıkı çalışmaya başlayacaklarını belirtti. Başarılı oyuncu sürecin uzamasını istemediklerini ve bir an önce futbol oynamak istediklerini açıkladı.

Musa Şanlıer kasım ayı ortasında liglerin başlamasını arzu ettiklerini belirtirken, “fakat biraz uzayacak gibi görünüyor” diyerek aralık ayı içerisinde maçların başlamasını beklediklerini söyledi.

Vakkas Kaynarca (Merit A. Yeşilova)

banner134

Yeşilova takım oyuncularından Vakkas Kaynarca ise yaptığı açıklamada bireysel olarak kendilerini hazır halde tutmaya çalıştıklarını fakat bunun toplu yapılan idmanlar gibi olmadığını ifade etti. “Öncelik tabii ki sağlıktır” diyen başarılı oyuncu liglerin biran önce başlamasını arzu ettiklerini söyledi.


Vakkas Kaynarca gerekli önlemlerin alınması halinde korkacak bir durum olmadığını ifade ederek, “üç kez sezon açmış gibi olacağız, bu nedenle ritim tutturmakta zorlanıyoruz” dedi. Vakkas vücutlarının bu duruma alışık olmadığını belirterek, zorlu günler yaşadıklarını dile getirdi.

Rifat Hacıarifoğlu (K. Kaymaklı)


K. Kaymaklı oyuncusu Rifat Hacıarifoğlu da belirsizlikten şikayet eden futbolcular arasında yer alıyor. Rıfat, haftada 4 kez çalıştıklarını fakat yaşadıkları belirsizliğin kendilerini çok üzdüğünü söyledi. Motivasyon zorluğu yaşadıklarını ifade eden Rifat gerekli önlemlerin alınması ile ve PCR testlerinin düzenli yapılması ile maçların başlayabileceğini söyledi. Rıfat, futbol oynamak istediklerini de sözlerine ekledi.

Mehmet Göktaş (Yenicami)


Yenicami’nin başarılı savunma oyuncularından Mehmet Göktaş ise yaptığı açıklamada futbol liglerinin ne zaman başlayacağı konusunda fikir sahibi olmadıklarını ve belirsizlik içinde çalıştıklarını söyledi. Antrenmanlara devam ettiklerini söyleyen Mehmet Göktaş motivasyon kaybı yaşandığını ama yakında olumlu haber alacak gibi beklentilerinin olduğunu ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75