Yeşilova hareketleniyor

banner37

Süper Lig ekiplerinden Merit Alsancak Yeşilova yeni sezon hazırlıklarına başlıyor. Transferde sessiz takımlardan biri olan Yeşilova’da mevcut Başkan Redif Nurel’in başkanlığa devam kararı alması ile birlikte transfer çalışmaları hız kazandı

banner87
Yeşilova hareketleniyor
banner90
banner8

Ebru AKGÜR

“Billy Mehmet ve Hasan Piro bizim”


Mevcut kadroyu koruyacaklarını söyleyen Başkan Redif Nurel, “oyuncularımız ile aramızda hiçbir sıkıntı yok. Hafta içi görüşmelere başlayarak anlaşma sağlayacağımızı düşünüyorum” dedi. Oyuncularına şu anda gelen resmi bir teklif olmadığını söyleyen başkan, “oyuncularımızı satmayı düşünmüyoruz. Zaten şu anda da bize gelen resmi bir teklif yok” şeklinde konuştu.


Billy Mehmet ile sezon biter bitmez anlaştıklarını aktaran Redif Nurel, “Billy ile çoktan anlaşma sağladık. Kendisi yeni sezonda Yeşilova forması giyecek. Hasan Piro da bizim oyuncumuzdur. Başka bir takıma transferi söz konusu değildir” diyerek net konuştu.


Yabancı oyunları Adaleke, LuaLua ve Binya’yı kadroda tutacaklarını, bunun yanında 4 yerli oyuncu transfer edeceklerini söyledi.

 

15 Temmuz’da sahaya iniyorlar


Teknik Direktör Erdinç Akyulaf ve ekibi ile yola devam edeceklerini aktaran başkan 15 Temmuz’da yeni sezon antrenmanlarına başlayacaklarını duyurdu. Öte yandan genel kurulun da temmuz ayı içinde yapılacağı ve Redif Nurel’in adaylığı yanında farklı isimlerin de başkan adayı olabileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2018, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75