banner6

Yeşilova sezonu açtı

banner37

Yeşilova sezonu açtı
banner151 banner143

Ahmet OGAN

   Alsancak’ın Süper Lig temsilcisi Merit Alsancak Yeşilova, yeni fsezonun ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Lapta Şehit Şevket Kadir Stadı’nda yapılan ilk çalışmayı Merit Alsancak Yeşilova Başkanı Redif Nurel ve yönetimi de izlerken, çalışmaya 25 futbolcu katıldı.

   İlk çalışmaya izinli olan Vakkas Kaynarca, Mejdi Direniş, Yakup Aslan katılmadı. Merit Alsancak Yeşilova’da Süper Lig’de teknik direktörlük görevini yürütebilecek lisansa sahip olmadığından sportif direktör göreviyle takımın teknik sorumluluğunu üstlenen Abdulkadir Çelik öncülüğünde yeni sezona yönelik çalışmalar hafta içi her gün yapılırken, teknik direktör Mehmet Merteroğlu yeni sezonda da görev yapacak.  

Transferler

   Yeni sezon çalışmalarına başlayan Merit Alsancak Yeşilova’da bir yandan da transfer çalışmaları devam ediyor. Kadrosuna Yalova’dan Mehmet Kum, Ekrem Mağdenci, Hamitköy’den Galip Albayrak’ı transfer ederken, en az bir iki futbolcu daha transfer etmek isteyen Merit Alsancak Yeşilova görüşmelerini sürdürürken, kısa sürede transferi sonuçlandırmak istiyor.

   Yabancı futbolcu Litvanyalı Karolis Chvedukas’tan yana kullanılırken, Litvanya milli takım formasını 20 kez giyen milli oyuncu Chvedukas en son 2019 da milli olmuştu.

   Barış Rabo, Mehmet Erduran takımdan ayrılacak isimler olurken, genç futbolcu Mustafa Salk, Mağusa Türk Gücü’ne kiralandı.

Kamp

   Yeni sezon hazırlıklarına başlayan ve haftada 5 gün çalışacak olan Merit Alsancak Yeşilova, Ağustos ayı içerisinde Merit Otellerinde kamp yaparak sezon hazırlıklarını sürdürecek.

Nurel: Hedef şampiyonluk

   Merit Alsancak Yeşilova Başkanı Redif Nurel, yeni sezona yönelik ilk çalışmayı başlattıklarını belirterek, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu vurguladı.

   Yönetim, futbolcular, taraftar ve teknik kadro uyum içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini belirten başkan Nurel, geçmiş sezonlarda kadroya dahil edilen genç futbolcuların maç kondisyonlarını yükselttiğini, mevcut iyi kadroya yapılan transferlerle ligde mücadele ederek hedeflerine ulaşmaya çalışacaklarını söyledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104