Yeşilova’nın kupa isteği büyük

banner37

-Pet Süper Lig’de ilk devreyi 26 puanla beşinci sırada tamamlayan Merit Alsancak Yeşilova, ikinci devre hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor

Yeşilova’nın kupa isteği büyük
banner90
banner8

Can İPCİOĞLU

KTürk Ocağı’ndan takas yolu ile transfer etmek istedikleri kaleci Cenk Yılmaz’la ilgili Girne ekibinin olumsuz açıklama yapmasının ardından bu alanda transfer için alternatiflere geçen Yeşilova, yabancı oyuncu arayışlarına da hız verdi.


Takımın teknik patronu Şenol Cambulat, uzun sayılabilecek bir kamp yaptıklarını ve bundan oldukça memnun kaldığını söyledi. Transferde az ve öz sayıda oyuncuya ihtiyaç duyduklarını dile getiren Cambulat, yabancı oyuncularından Esosa’nın yerine arayışlarına devam ettiklerini, en iyisini almak için uğraştıklarını dile getirdi.

“Üst sıraları zorlamak istiyoruz”


banner134
Ligin ikinci devresinin çok daha zorlu geçeceğini ifade eden Cambulat, düşüncelerinin üst sıraları zorlamanın yanında kupada finale çıkmak ve kupayı müzelerine götürüp önümüzdeki sezon için de hedef büyütmek olduğunu belirtti.


Sahalarını kullanamamaları nedeni ile antrenmanlarını ve hazırlık maçlarını sentetik zeminde yaptıklarını, bu yüzden dezavantaj yaşadıklarını ifade eden Cambulat, sahalarının tamamlanmasını dört gözle beklediklerini ve bu konuda Spor Dairesi’nin en azından önümüzdeki sezon için kendi sahalarında oynamalarına yardımcı olmasını beklediklerini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75