banner6

Yiğitcan koşuyor, ENKA coşuyor

banner37

Rekortmen atletimiz Yiğitcan Hekimoğlu'nun da yer aldığı ENKA takımı ilk ayağı lider bitirdi

Yiğitcan koşuyor, ENKA coşuyor
banner8

Başarılı Sprinterimiz Yiğitcan Hekimoğlu bu yıl kış ve yaz sezonlarında elde ettiği uluslararası madalyalardan sonra Türkiye'deki kulübü ENKA ile de 6-7 Haziran tarihlerinde Türkiye Atletizm Federasyonu'nun düzenlediği Atletizm Süper Ligi Birinci ayak yarışmalarında 4x100m takımıyla ilk sırada yer almayı başardı. Yiğitcan'ın da yeraldığı ENKA takımı ilk ayağı 146 puanla lider bitirdi.

Yiğitcan  9-10 Haziran tarihinde  Erzurum'daki yarışlara katılacak.

banner134

Antrenörü Celal Keleş'in de çok umutlu olduğu sporcumuz, 9-10 Haziran tarihlerinde Erzurum'da düzenlenecek olan uluslararası Sprint ve bayrak yarışlarına katılacak. Yiğitcan Hekimoğlu Erzurum'da 100 metrede 10.38 saniyenin altına inerek KKTC rekorunu da kırmaya çalışacak. Şartlar uygun olursa 200 metrede de 21.00 saniyenin altına inmeyi deneyecek. Burada aynı zamanda 4x100 m takımına girmeyi ve bu takımla Avrupa Takımlar Şampiyonası kadrosunda da yer bulmayı hedefliyor.

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve spor Bakanı Kılıç'tan Yiğitcan'a tebrik mesajı

 Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen 4. İslam ve Dayanışma Oyunlarında kazanılan gümüş madalya nedeniyle Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç'ın Sporcumuza gönderdiği tebrik mesajı sporcunun, ailesinin ve antrenörünün sevinç yaşamasına neden oldu. Sporcumuz ve antrenörü, başarımızı ülkemizdeki yetkililerimizle paylaşmanın mutluluğumuzu daha da artıracağını ve beklentlerinin bu ortamın yaratılması yönde olduğunu belirttiler ve bu başarılarına destek veren herkese teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2017, 10:23
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104