banner6

Yıldırım ziyaret

banner37

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hentbol finali için geldiği ülkemizde yoğun temaslar yaptı

Yıldırım ziyaret
banner99

Orhan İSMAİLOĞLU

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, geçtiğimiz gün öğle saatlerinde özel uçağı ile KKTC'ye gelerek bir dizi temaslarda bulundu. Yıldırım, akşam saatlerinde ise KKTC Fenerbahçeliler Derneği ile DAÜ arasında oynanan Hentbol Federasyon Kupası final mücadelesini de izledi. Geceyi KKTC’de geçiren ve dün sabah adadan ayrılan Yıldırım'a, Eyüp Kosif eşlik etti.

Yıldırım'dan maddi destek sözü

Yıldırım, KKTC Fenerbahçeliler Derneği ile bir araya da geldi. Yıldırım “Hentbol takımını kurmanızdan dolayı başkan Çoban ve yönetim kurulunu tebrik ederim. İlk yılda finale çıkmak güzel bir olay. Önümüzdeki yıl bu takıma kulüp olarak biz de maddi destek vereceğiz" dedi. Yoğun bir gündemi olduğunu ve bir yandan da transferlerle uğraştıklarını ifade eden Yıldırım, önümüzdeki aylarda yeniden KKTC'ye geleceğini vurgulayarak, KKTC Fenerbahçeliler Derneği’nin her zaman yanında olduklarını sözlerine ekledi.

 

Yoğun ilgi

Yıldırım, KKTC Fenerbahçeliler Derneği ile Doğu Akdeniz Üniversitesi arasında oynanan KKTC Hentbol Federasyon Kupası erkekler final maçını da izledi. Yıldırım, salonda taraftarların yoğun ilgisi ile karşı karşıya kaldı.

 

Oyuncuları tek tek tebrik etti

   KKTC Hentbol Federasyon Başkanı Mustafa Akyön tarafından şampiyon olan DAÜ kadın ve erkek takımlarına kupalarını verirken, Başkan Aziz Yıldırım da, KKTC Fenerbahçeliler Derneği hentbol takımını tebrik etti. Seremoninin ardından KKTC Hentbol Federasyon Başkanı Mustafa Akyön, Aziz Yıldırım’ın isminin yazılı olduğu federasyon formasını, KKTC Fenerbahçeliler Derneği Hentbol Takımı Antrenörü Sinem Göksu da takım formasını hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2017, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104