banner6

Yılın son Motokros yarışı yapılıyor

banner37

Yılın son Motokros yarışı yapılıyor
banner151

Çağın ÖZILGAZ

Sezon başında alınan karar doğrultusunda 2021 yılında yapılması planlanan iki Motokros yarışından ikincisi uzun bir aranın ardından 12 Aralık Pazar günü yapılıyor.


Sporcularla yapılan toplantılar sonrasında alınan karara göre tarihi belirlenen ve ön kayıt alınarak 20’nin üzerinde sporcunun başvurduğu yarış, Dilekkaya’da bulunan Motokros parkurunda yapılacak. Tanısay Petrol Motokros Yarışı adıyla yapılacak organizasyon 12 Aralık Pazar sabahı 11.00’de başlayacak ve takribi 15.00’de sona erecek.

Kayıtlar yarın tamamlanıyor


Tanısay Petrol’ün yanı sıra Aziz Tüfekçi Ltd.’nin de ana sponsorluğunda yapılacak yarışa Güven Sigorta, Lungo Cafe, World Tech Büroteknik ve damalibayrak.net de katkı veriyor. Pandemi nedeniyle sezon başında şampiyona yapmama ve bağımsız iki yarış yapma kararı alan motosiklet kurumu yönetimi, yine sporcularla yapılan toplantılar sonucunda iki yeni sınıf açma kararı aldı ve bu yarışa ilk kez katılacak olanlara MX1C ve MX2C sınıflarını açtı. MX1A, MX1B, MX2A ve MX2B ile birlikte toplam 6 sınıfta kayıtların alınmaya devam ettiği yarışın kayıtları yarın saat 17.00’de sona erecek.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110