Yol haritası arayışları

banner37

Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği temaslı takip sisteminin değişmemesi halinde liglerin başlatılamayacağını savunan ve bakanlığa dört maddelik yazı sunan Futbol Federasyonu henüz resmi bir cevap alamadı

Yol haritası arayışları
banner90
banner8

Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği temaslı takip sisteminin değişmemesi halinde liglerin başlatılamayacağını savunan ve bakanlığa dört maddelik yazı sunan Futbol Federasyonu henüz resmi bir cevap alamadı. Hükümet kurma çalışmaları nedeniyle de artan belirsizlik, liglerin bu sezon oynatılamaması olasılığını artırıyor.


Bu gelişmeler ışığında dün akşam Lefkoşa ve çevresindeki bazı Süper Lig ve Birinci Lig kulüpleri bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. Pandemi sürecinin futbola etkisi, ekonomik etkenler, sağlık koşulları masaya yatırılırken, Kulüpler Birliği Başkanvekili Aytaç Karavezirler de toplantıda yer aldı.

banner134
Kulüpler bilgilendirilecek

Futbol Federasyonu Genel Kurulu 25 Eylül’de Başkan Hasan Sertoğlu’na futbolun başlatılması konusunda tam yetki vermişti.


Hasan Sertoğlu’nun önümüzdeki hafta kulüp temsilcilerini toplantıya çağırarak gelişmeler ve gelinen nokta ile bilgi vereceği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75