banner6

Yolcular belirleniyor

banner37

K-Pet Birinci Lig Play-Out ikinci maçlarının tamamlanmasının ardından Kırmızı Grup’ta Mehmetçik, Beyaz Grup’ta ise Bostancı Bağcıl ile Doğancı ligde kalmayı garantiledi

Yolcular belirleniyor
banner150

banner150 banner150

Serhan KABLAN

Sıralamada son sırada yer alan takımların BTM'ye düşeceği play-out gurubunda üçüncü maçlar 15 Nisan Cumartesi günü oynanacak.

Kırmızı Grup'ta Hamitköy, ligde kalmayı garantileyen Mehmetçik karşısında mağlup olması, Akova'nın da Mesarya'yı mağlup etmesi ihtimalinde Mesarya ile arasındaki maçta rakibine mağlup olan Hamitköy küme düşecek.

Mesarya'nın Akova'yı, Mehmetçik'in de Hamitköy'ü yenmesi durumunda Hamitköy ile Akova arasındaki mücadelenin beraberlikle sonuçlanması nedeniyle iki takım bir kez daha karşı karşıya gelecek.

Beyaz Grup'ta ise Girne Halk Evi, ligde kalmayı başaran Doğancı'yı yenmesi durumunda Denizli diğer sonuca bakmaksızın küme düşecek. Girne Halk Evi'nin mağlup olması, Denizli'nin de B.Bağcıl'ı yenmesi durumunda ise Girne Halk Evi küme düşecek.

Girne Halk Evi'nin Doğancı ile berabere kalması, Denizli'nin de B.Bağcıl'ı yenmesi durumunda ise puanlar eşitlenecek. Play-Out Grubu'nda oynadıkları maçın berabere bitmesi göz önünde bulundurulursa bu iki takım bir maç daha yapacak.

 

Kırmızı Grup Play-Out Puan Durumu

Takımlar  Puan

1.Mehmetçik  17

2.Hamitköy  15

3.Akova  15

4.Mesarya  15

Maç Programı (15 Nisan Cumartesi):

Akova-Mesarya

Hamitköy-Mehmetçik

 

Beyaz Grup Play-Out Puan Durumu

Takımlar  Puan

1.B. Bağcıl  18

2.Doğancı  16

3.Girne Halk Evi  14

4.Denizli  12

Maç Programı (15 Nisan Cumartesi):

Girne Halk Evi-Doğancı

Denizli-B. Bağcıl

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2017, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104