banner6

Yönetim kaynak arıyor

banner37

Yönetim kaynak arıyor
banner150

banner150

banner99

Galatasaray Yönetimi'ni nisan ayında mali anlamda zorlu bir süreç bekliyor. Sarı kırmızılı kulübün bu ay içinde ödemesi gereken borç tutarı 400 milyon TL.
 
Geçtiğimiz cumartesi günü yıllık olağan genel kurulun gerçekleştiği Galatasaray'da 31 Aralık 2022 itibarıyla net borç 4.6 milyar TL olarak açıklandı. 

YÖNETİM KAYNAK ARIYOR

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; kongrede ibra problemi yaşamayan ve tüm üyelerin desteğini alan Dursun Özbek başkanlığındaki yönetimin asıl sınavı şimdi başlıyor. Çünkü kulübü nisan ayı içinde 400 milyon TL'yi bulan ödemeler bekliyor. Özbek ve kurmayları borçları kapatmak için harıl harıl kaynak arıyor.

43 MİLYON EUROLUK BONSERVİS YÜKÜMLÜLÜĞÜ

Yıldızlarla dolu mevcut kadro için 43 milyon Euro'luk bonservis yükümlülüğüne girildi. Nisan ayına ertelenmiş bonservis taksitlerinin yanı sıra futbol takımının birikmiş alacakları kapatılacak.

KISA VADELİ BORÇ 400 MİLYON TL

FIFA'ya açtığı davayı kazanan Feghouli'ye ödenecek 1.6 milyon Euro tazminatla birlikte kısa vadeli borç yükü 400 milyon TL'yi buluyor.


EYLÜL AYINDA YENİ TESİS AÇILACAK

Yönetim, futbol takımı ile birlikte faaliyetlerine başladığı projelerine de tam mesai harcıyor. Mecidiyeköy'deki Leo-Rezidences projesini tamamlayacak kulüp, ayrıca eylül ayına kadar Kemerburgaz'daki yeni tesisini açacak ve inşaat maliyetleri için de kaynak aramaya başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104