Zirve Hamitköy’ün

K-Pet Birinci Lig'de 6. hafta mücadeleleri tamamlanırken, yeni lider Hamitköy oldu. Haftaya lider giren Karşıyaka'nın deplasmanda Yalova'ya 1-0 yenilmesinin ardından Akova'yı deplasmanda 3-2 yenen Hamitköy, 13 puan ve averajla liderlik koltuğuna oturdu

Zirve Hamitköy’ün
  • 30 Ekim 2018, Salı 11:41

Serhan KABLAN

Yalova, Karşıyaka karşısında aldığı galibiyetle ikinci sıraya yerleşti. Karşıyaka ise üçüncü sıraya geriledi ve ligdeki ilk mağlubiyetini aldı.


Ligin 6. haftasında fileler 19 kez havalandı. Yedi maçı ev sahibi takımlar, bir maçı da deplasman takımları kazandı.

 

Sonuçlar:

Ozanköy-Yonpaş Dumlupınar: 2-1

Yalova-Karşıyaka: 1-0

Göçmenköy-Maraş: 3-0

Akova-Hamitköy: 2-3

Mesarya-Değirmenlik: 2-0

Düzkaya-Bostancı Bağcıl: 2-0

Çanakkale-Mormenekşe: 2-0

Doğancı-Yeniboğaziçi: 1-0

 

Puan Durumu:

Takımlar                             O            G            B             M            A             Y             P

1-Hamitköy                         6             4             1             1             21           10           13

2-Yalova                              6             4             1             1             12           4             13

3-Karşıyaka                         6             4             1             1             11           5             13

4-Akova                                               6             4             1             1             18           6             12

5-Düzkaya                           6             4             0             2             10           6             12

6-Göçmenköy                     6             4             0             2             11           8             12

7-Ozanköy                           6             3             2             1             13           13           11

8-Yonpaş Dumlupınar      6             3             1             2             16           6             10

9-Doğancı                            6             3             0             3             8             15           9

10-Yeniboğaziçi                  6             2             1             3             7             8             7

11-Mesarya                         6             2             1             3             8             12           7

12-Mormenekşe                  6             2             1             3             8             12           7

13-Çanakkale                     6             2             0             4             8             13           6

14-Bostancı Bağcıl            6             2             0             4             4             14           6

15-Maraş                             6             0             1             5             3             16           1

16-Değirmenlik                    6             0             0             6             4             18           0

 

Gol Krallığı:

9 Gol:    İrfan Boşnak (Akova)

8 Gol:    Muhammet Savaşçı (Hamitköy)

6 Gol:    Hakan Demir (Yalova)

                Mustafa Çelik (Yonpaş Dumlupınar)

                Saydam Soy (Ozanköy)

                Toykan Hacet (Hamitköy)

 

Maç Programı:

3 Kasım Cumartesi:

Bostancı Bağcıl-Yeniboğaziçi

Yalova-Doğancı

Mormenekşe-Düzkaya

Maraş-Akova

4 Kasım Pazar:

Hamitköy-Çanakkale

Değirmenlik-Göçmenköy

Karşıyaka-Ozanköy

Yonpaş Dumlupınar-Mesarya

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 23 18 3 2 45 57
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 23 18 2 3 39 56
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 23 15 0 8 17 45
4 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 23 12 4 7 4 40
5 ÇETİNKAYA TSK 23 11 5 7 8 38
6 LEFKE TSK 23 11 4 8 7 37
7 CİHANGİR GSK 23 11 4 8 2 37
8 GÖNYELİ SK 23 10 3 10 2 33
9 TÜRK OCAĞI LİMASOL 23 9 4 10 4 31
10 BAF ÜLKÜ YURDU 23 8 6 9 3 30
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 23 8 4 11 -6 28
12 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 23 5 8 10 -24 23
13 BİNATLI YSK 23 6 3 14 -24 21
14 ESENTEPE KKSK 23 6 1 16 -22 19
15 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 23 3 7 13 -30 16
16 GİRNE HALK EVİ 23 3 2 18 -25 11
yukarı çık