Zirvedekilerin kayba tahammülü yok

banner37

K-Pet Süper Lig’de zirve mücadelesi veren takımlar, önümüzdeki 5 haftalık süreçte bir birinden kritik maçlara çıkarak kendi kaderlerini çizecekler.

banner87
Zirvedekilerin kayba tahammülü yok
banner90
banner99

Mağusa Türk Gücü


41 puanla en yakın takipçisi Doğan Türk Birliği’nin 4 puan önünde lider konumda bulunan Mağusa Türk Gücü; Çetinkaya, Baf Ülkü Yurdu (D), K.Kaymaklı, Merit Alsancak Yeşilova (D) ve Gönyeli ile karşı karşıya gelecek. Ligin ilk devresinin son haftalarına doğru yakaladığı ivme ile şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu gösteren sarı-yeşillilerin alacağı sonuçlar, kendi kaderini belirleyecek.

Doğan Türk Birliği


Son haftaların çıkışta ekibi Doğan Türk Birliği, zirve yarışında lider Mağusa Türk Gücü’nün puan kaybı yaşamasını bekleyip, kendisinin de önündeki maçları kazanması gerekiyor. Sarı-lacivertlilerin Yenicami ile pazartesi akşamı oynayacağı kritik mücadele, zirve açısından büyük önem taşıyor. Doğan Türk Birliği ardından Binatlı, Gençlik Gücü (D), Düzkaya ve Cihangir (D) ile karşı karşıya gelecek.

Türk Ocağı


Lige iyi bir başlangıç yapmasına rağmen beklenmedik maçlarda yaşadığı puan kayıpları ile üçüncü sıraya kadar gerileyen Türk Ocağı, bu çıkışını sürdürme hedefinde.


Sarı-siyahlılar hafta sonu Baf Ülkü Yurdu’nu sahasında konuk edecek. Ardından K.Kaymaklı (D), Merit Alsancak Yeşilova, Gönyeli (D) ve Hamitköy ile mücadele verecek.

Cihangir


Bu sezonun flaş ekiplerinden bir diğeri Cihangir, golcüleri Ndue ve Mishali’nin takımdan ayrılmasının ardından gol yollarında sıkıntı yaşasa da hedefinden şaşmadı.


Uzun yılların ardından zirve yarışı içerisinde olan Cihangir, kritik haftalarda puan kaybı yaşamak istemiyor. Cihangir hafta sonu K.Kaymaklı ile sahasında karşı karşıya gelecek. Mavi-beyazlılar ardından Merit Alsancak Yeşilova (D), Gönyeli, Hamitköy (D) ve Doğan Türk Birliği ile zorlu doksan dakikaya çıkacak.

Mağusa Türk Gücü (41 Puan)

Çetinkaya

Baf Ülkü Yurdu (D)

K.Kaymaklı

Merit A. Yeşilova (D)

Gönyeli

Doğan Türk Birliği (37 Puan)

Yenicami (D)

Binatlı

Gençlik Gücü (D)

Düzkaya

Cihangir (D)

Türk Ocağı (35 Puan)

Baf Ülkü Yurdu

K.Kaymaklı (D)

Merit A. Yeşilova

Gönyeli (D)

Hamitköy

Cihangir (34 Puan)

K.Kaymaklı

Merit A. Yeşilova (D)

Gönyeli

Hamitköy (D)

Doğan Türk Birliği

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108