Zorba anı koşusu yapıldı

Şehit Menteş Zorba İlkokulu ve Zorba ailesinin her yıl geleneksel olarak organize ettiği Şehit Menteş Zorba Anı Koşuları dün Yeşilköy Atatürk Büstü önünde gerçekleştirildi

Zorba anı koşusu yapıldı
  • 05 Aralık 2017, Salı 11:00

Ayşe BULUT

Yarışmaya katılan bölge ilkokulları; Yeşilköy Şehit Menteş Zorba İlkokulu, Yenierenköy İlkokulu, Ziyamet, Dipkarpaz, Kumyalı İlkokulu, Mehmetçik, Çayırova, İskele Şehit İlker Karter, Büyükkonuk ve Yedikonuk kız ve erkek atletlerinin yarıştığı 800- 1000 metre koşularında dereceye girenlere madalyaları ve kupa ile KTÖS kupaları verildi. Takımsal olarak hem erkeklerde hem kızlarda Yenierenköy İlkokulu birinci oldu.

Dereceler:

800  Metre Minik Kızlar Ferdi Koşu: 1.Aylin Hacıhasanoğlu- Yenierenköy İlkokulu, 2.Esra Mercan- Ziyamet İlkokulu, 3. Çilem Altıoğlu- Yenierenköy İlkokulu

800 Metre Minik Kızlar Takım Koşu: 1.Yenierenköy ilkokulu, 2.Ziyamet İlkokulu, 3.Şehit İlker Karter İlkokulu

1000  Metre Minik Erkekler Ferdi Koşu: 1.Ali Salper Alkoçoğlu-Yenierenköy İlkokulu, 2.Ernest Veliyayev- Şehit İlker Kartel İlkokulu, 3.Efe Korkmaz-Yenierenköy ilkokulu

1000 Metre Minik Erkekler Takım Koşu: 1.Yenierenköy İlokulu, 2.Şehit İlker Kartel İlkokulu, 3.Mehmetçik İlkokulu

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 BAF ÜLKÜ YURDU 0 0 0 0 0 0
2 BİNATLI YSK 0 0 0 0 0 0
3 CİHANGİR GSK 0 0 0 0 0 0
4 ÇETİNKAYA TSK 0 0 0 0 0 0
5 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
6 ESENTEPE KKSK 0 0 0 0 0 0
7 GENÇLİK GÜCÜ TSK 0 0 0 0 0 0
8 GİRNE HALK EVİ 0 0 0 0 0 0
9 GÖNYELİ SK 0 0 0 0 0 0
10 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 0 0 0 0 0 0
11 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 0 0 0 0 0 0
12 LEFKE TSK 0 0 0 0 0 0
13 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 0 0 0 0 0 0
14 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 0 0 0 0 0 0
15 TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 0 0 0 0 0
16 YENİCAMİ AK 0 0 0 0 0 0
yukarı çık