Zoru başarmak istiyorlar

banner37

Bölgeler Terfi Müsabakaları 2.Lig’de 3 finalden birinde Y.Erenköy ile Gaziveren karşılaşacak. 2.lig 1.Grupta ikinci olan Yeni Erenköy en iyi ikinciler arasında yer alarak 2.turda mücadele ederek, grup aşamasını namağlup lider tamamlayan Karadeniz 61’i mağlup etti ve adını finale yazdırdı

Zoru başarmak istiyorlar
banner99

Ahmet OGAN


7.Grubu namağlup lider tamamlayan Gaziveren 2.turda mücadele ederek, grubu lider tamamlayan Pile’yi zor da olsa penaltı atışları sonunda mağlup ederek adını finale yazdırdı.

Şeren: İnandık Başaracağız


banner134
Yeni Erenköy’ün başarılı antrenörü Cenk Şeren yaptığı açıklamada, takımın finale kalmasının bölge adına çok büyük önem taşıdığını, çok çalışkan başkan ve yönetimle birlikte fedakar taraftarları olduğunu belirterek, sezon başından beri 9 aylık süreçte yağmur çamur demeden 45 derece sıcak altında mücadele eden, emeklerini ortaya koyan futbolcularını canı gönülden kutladı. Takımdaki arkadaşlık, birliktelik ve huzur varsa başarı kaçınılmaz olur diyen Cenk Şeren, finalde çok başarılı olarak Karpaz halkına yıllar sonra özlediği şampiyonluğu Erenköy’e getireceklerini söyledi.

Seyitler: Camia olarak kenetlendik


Gaziveren’in başarılı teknik direktörü Sayıner Seyitler ise yaptığı açıklamada,  2 Ocak’tan beri yapmış oldukları çalışmaların karşılığı olarak grup aşamasında namağlup lider olarak çıktıklarını, 2.turada zor da olsa rakipleri Pile’yi saf dışı bıraktıklarını ve finale yükseldiklerinden dolayı mutlu olduklarını söyledi. Finallerin her zaman zor ve farklı atmosferde oynandığına değinen Sayıner Seyitler, camianın kenetlendiğini, finale kadar gelen takımına güvendiğini ve final maçını kazanarak Gaziveren’i eski parlak günlerine geri döndüreceklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75