banner6

Zoru sevenlerin randevusu

banner37

K-Pet Süper Ligin 6. haftasında Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı'nda cumartesi günü Yalova ile K.Kaymaklı arasında oynanacak maçın hazırlıklarını sürdüren iki takım da galibiyetten başka bir sonuç düşünmüyor.

Zoru sevenlerin randevusu
banner8

Can İPCİOĞLU

Kolcu: İyi yoldayız

Yalova Teknik Direktörü Derviş Kolcu, yabancı oyuncuları Pamboe Kwame’nin Merit A.Yeşilova karşılaşmasında erken sakatlanıp oyundan çıkmasının planları bozduğunu dile getirerek, “buna rağmen son dakikalarda girdikleri pozisyonları değerlendirmiş olsa idik kazanırdık” dedi. Son iki haftada ortaya koydukları performansın ilerisi için umut verdiğini dile getiren Kolcu, K.Kaymaklı’nın ligde şampiyonluk hedefi bulunduğunu fakat oyuncularını zorluk derecesi yüksek karşılaşmalara motive etmenin zor olmadığını belirtti.

"Mevkilerde değişiklik yaptık"

banner134

Takımda bazı oyuncularının mevkilerinde değişiklikler yaptığını, buna karşın oyuncularının yeni yerlerine erken uyum sağladığını söyleyen Kolcu, "Reşat, Mithat, Ulaş ve Mahmut bunların bazıları ve iyi oynuyorlar" dedi. Kolcu takım olarak iyi yolda olduklarını ve geçtiğimiz sezon yakaladıkları ivmeyi kazanacaklarını söyledi.

Karayel: Binatlı maçı unutuldu

K.Kaymaklı Teknik Direktörü İltaç Karayel, Binatlı karşısında alınan galibiyetin sevincini bir gün yaşadıktan sonra hemen Yalova maçını düşünmeye başladıklarını ifade etti. Kadrolarının geniş olmasının kendileri için bir avantaj olduğunu ve Binatlı karşısında oyuna sonradan giren oyuncularının maçın kazanılmasında katkılarını gördüğünü belirterek "bu anlamda şanslıyız" dedi.

"Seri galibiyetlere ihtiyaç var"

Karayel, futbolda istikrarın önemine vurgu yaparak, geçen haftayı taçlandırmak için Yalova karşısında alınacak galibiyetin kendileri için anlam ifade edeceğini belirtti. Binatlı karşısında alacakları galibiyetin üzerine yatacak hallerinin bulunmadığını ve seri galibiyetlere ihtiyaçları olduğunu söyleyen Karayel rakipleri Yalova’nın güçlü bir ekip olduğunu vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2017, 12:58
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104