Tekneden atçek ve jigging ile balık avı

Montajım, yaşanan deprem felaketinden eski olduğundan ötürü ölenlerimize baş sağlığını yazarak dilemek zorunda kaldım, çok üzgünüm. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Allah bir daha hiçbir doğa felaketini ölüm ile sonuçlandırmasın...

İki bölümlük bir serinin ilk videosu. Güne slow jigging ile başlayıp, kırmızıların peşine düşmek isterken, Güneş kardeşimin slow jiggingi sıkıcı ve yorucu bulması nedeniyle kıyıya düştük. :)

Atçek ile av yaparken, oldukça keyifle anlar yaşadık. Gelen baraküdalar, arkadaşımın acemiliğiyle birleşince eğlenceli anlar ise kaçınılmaz olmuştu. Muhabbetimiz ve benim ona takılma anlarım montaj esnasında beni kahkahalara boğdu. Kaçan barakudaların ardından gelen güzel bir istira (Grida) balığı ise günü kurtarmıştı.

Güneş, öğlen olduğunda kendi teknesiyle denize çıkmak için yanımdan ayrıldığında, slow jigging yapmamak için hiçbir bahanem kalmamıştı. Ancak denemelerim hiçbir sonuç vermiyordu. O kadar çok jig ve tai rubber denemesi yaptım ki bu uğraşıyı sizlere göstermeden videoyu bitiremezdim.

İkinci bölümde o uğraşıyı mutlu sonla bitireceğim ve ard arda kıyıdan inanılmaz avlar yapacağım bir bölüm sizleri bekliyor olacak, takipte kalın, esen kalın...

YORUM EKLE

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104