banner6

177 promil alkollü olan genç sürücü, ölümden döndü!

banner37

Güzelyurt – Lefkoşa anayolunda dün akşam alkol tesiri altında direksiyon başına geçen genç sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda yoldan çıktı, tavanı üzerinde durdu

177 promil alkollü olan genç sürücü, ölümden döndü!
banner8

Alkol tesiri altında direksiyon başına geçen 20 yaşındaki sürücü, aracının kontrolünü kaybetti, yoldan çıkıp takla attı. Genç sürücünün ölümden döndüğü kazada, araç büyük çapta hasar gördü.

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre kaza, dün sabahın erken saatlerinde Güzelyurt – Lefkoşa anayolunda meydana geldi.

177 promil alkol tesiri altında direksiyon başına geçen 20 yaşındaki sürücü Mehmet Bozaslan, dikkatsizliği sonucu yönetimindeki HP 044 plakalı aracın kontrolünü kaybetti.

Direksiyon hâkimiyeti kaybedilen araç, yoldan çıkıp takla atarak tavanı üzerinde durabildi.

Şans eseri kazada yaralanma olmadı.

Yol kenarında uyudu

banner134

Öte yandan, kazanın yaşandığı yerin yaklaşık 1 km uzağında, yolun solundaki bankette park edilmiş bir aracın önünde yastıkla yatan sürücü, görenleri endişeye düşürdü.

Aracını yolun solundaki bankette park halinde bırakan ve ardından aracın önünde yastığıyla uyuya kalan kişinin içkili olduğu ve bir kazaya neden olmamak için bunu yaptığı düşünülüyor.

Bölgeden geçen ve sürücünün durumunu fark eden vatandaşlar, uyuyan sürücünün başına bir şey gelebileceği konusunda endişelendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88