4 araç birbirine çarptı; 2 kişi yaralandı

banner37

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Caddesi üzerinde dün, zincirleme bir trafik kazası meydana geldi

4 araç birbirine çarptı; 2 kişi yaralandı
banner90
banner8

Doğan SAMER

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Caddesi üzerinde dün, dört aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında, iki kişi yaralandı.

banner134
Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, kaza sabah saat 09.00’da meydana geldi.

51 yaşındaki Abdulbaki Saylık, yönetimindeki RB 821 plakalı kamyon araçla Rauf Raif Denktaş Anıtı hizası önlerine geldiğinde dikkatsizliği sonucu o esnada önünde aynı şerit içerisinde seyreden ve trafik sıkışıklığı

nedeniyle yavaşlamak zorunda kalan 21 yaşındaki Resmiye Mustafaoğlu yönetimindeki KC 274 plakalı salon aracın arka kısmına aracının ön kısmi ile çarptı. Çarpışmanın etkisiyle ileriye doğru kontrolsüz bir şekilde savrulan KC 274 plakalı araç yine o esnada önünde trafik sıkışıklığı nedeniyle yavaşlamak zorunda kalan 47 yaşındaki Meryem Gökağaçlı yönetimindeki PT 104 plakalı salon aracın arka kısmına ön kısmı ile çarptı. Yine çarpışmanın etkisiyle ileriye doğru kontrolsüzce savrulan PT 104 plakalı araç yine o esnada önünde trafik sıkışıklığı nedeniyle yavaşlamak zorunda kalan 55 yaşındaki Mehmet Baran yönetimindeki TJT 795 plakalı minibüs aracın arka kısmına çarptı.

Kaza sonucu yaralanan KC 274 plakalı aracın sürücüsü Resmiye Mustafaoğlu ve aynı araçta yolcu olarak bulunan 22 yaşındaki Meryem Alkış, kaldırıldıkları Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Acil servisinde gördükleri ilk yardım tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Polis, zincirleme trafik kazasıyla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75