Ahmet Bayram’ın belinin üzerinden motosiklet geçti

banner37

Güzelyurt-Lefkoşa anayolu üzerinde, bisikletiyle seyreden Ahmet Bayram, dengesini kaybedip yol içerisine düştü

Ahmet Bayram’ın belinin üzerinden motosiklet geçti
banner99

Güzelyurt-Lefkoşa anayolu üzerinde, Alayköy çemberi ile köprü arasında, dün saat 20.00 sıralarında, bisikleti ile Lefkoşa istikametine doğru seyreden 19 yaşındaki Ahmet Bayram, dengesini kaybederek, sol şerit içerisine düştü. O esnada, aynı istikamette seyreden, 21 yaşındaki Musa Kurtoğlu ise yönetimindeki MG 603 plakalı motosikletiyle, yere düşmüş olan Ahmet Bayram’ın belinin üzerinden geçti.

Kaza sonucu yaralanan bisiklet sürücüsü Ahmet Bayram, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'nde yapılan tedavisinin ardından müşahede altına alınırken, motosiklet sürücüsü Musa Kurtdağlı ise tedavisinin ardından taburcu edildi.

Aracıyla takla attı

banner134
Öte yandan, Dikmen-Lefkoşa anayolunda, direksiyon hâkimiyetini kaybeden İbrahim Bolcan, Dikmen-Lefkoşa Anayolu 1-2 km’leri arasında meydana gelen kazada yaralandı.

22 yaşındaki İbrahim Bolcan yönetimindeki HS 165 plakalı araçla ile Lefkoşa istikametine doğru seyrettiği sırada, sola meyilli viraja geldiği zaman, direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağından çıkarak takla attı.

Kaza sonucu yaralanan araç sürücüsü kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'nde sol kolunda kırık teşhisi ile müşahede altına alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75