banner6

Alkollü olan '11' sürücü tespit edildi

banner37

Polis, günün ilk ışıklarına kadar sürdürdüğü asayiş ve trafik operasyonunda, kumarhaneye girmeleri yasak olan toplam 13 kişiyi tespit etti, trafikte suç işlediği belirlenen toplam 186 araç sürücüsü hakkında ileri işleme giderken çeşitli suçlardan dolayı 13 aracı trafikten men etti. Ayrıca bir sürücünün tasarrufunda da uyuşturucu çıktı.

Alkollü olan '11' sürücü tespit edildi
banner151 banner143

Mehmet KARA

Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı tüm birimler, dün sabahın ilk ışıklarına kadar asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi.

Trafik şube ekiplerinin yaptığı kontrollerde alkollü olan 11 sürücünün aracı ile ikisi çeşitli suçlardan (ehliyetsiz, sigortasız) olmak üzere toplam 13 araç trafikten men edildi.

Polis ekipleri tarafından yapılan kontrollerde birçok araç didik didik aranırken bir şahsın tasarrufunda hint keneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

13 kişi hakkında yasal işlem

Polisten verilen bilgilere göre, asayiş ve trafik operasyonu sabah saat 05.00’e kadar sürdü.

Lefkoşa Polis Müdürlüğü sorumluluk sahasındaki operasyonda bölgede faaliyet gösteren alkollü içki satışı yapılan yerler, gece kulüpleri ve pansiyonlar kontrol edildi; herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı açıklandı.

Kumarhanelerdeki denetimlerde kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak toplam 13 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı.

Trafik ekiplerinin denetimleri sonucu 648 araç kontrol edildi, suç işlediği tespit edilen toplam 186 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken çeşitli suçlardan dolayı 13 araç trafikten men edildi.

Bir kişi uyuşturucudan tutuklandı

Operasyon kapsamında, Bedreddin Demirel Caddesi’nde, S.D.’nin (E-23) tasarrufunda yaklaşık bir gram ağırlığında Hint keneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare alındı. S.D adlı şahıs tutuklandı.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2017, 13:46
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104