Anne ve çocuğu yaralandı

banner37

‘Anayolda seyreden araçlara öncelik hakkı vermeyen, trafik levhasına riayet etmeyen ve kavşakta durmayan’ 27 yaşındaki sürücü Yusuf Alakbarzade, başka bir aracın önünü tıkayınca kaza kaçınılmaz oldu

Anne ve çocuğu yaralandı
banner90
banner8

Doğan SAMER

Lefkoşa, Bedrettin Demirel Caddesi’nde, dün akşam, ‘anayolda seyreden araçlara öncelik hakkı vermeyen, trafik levhasına riayet etmeyen ve kavşakta durmayan’ sürücü, başka bir aracın önünü tıkaması sonucu çarpıştı. Kazada biri çocuk 2 kişi yaralandı. Yaralılar, kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alındı.

banner134
Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre kaza, dün saat 20.00’de meydana geldi.

27 yaşındaki Yusuf Alakbarzade, yönetimindeki HJ 234 plakalı araç ile kavşakta durmadan ve sağa dönülmez trafik levhasına riayet etmeden, anayolda seyreden araçlara öncelik hakkı vermeyerek Bedrettin Demirel Caddesi’ne giriş yapması sonucu o esnada 38 yaşındaki Selma Varan, yönetimindeki CL 858 plakalı aracın önünü tıkaması sonucu çarpıştı.

Kaza sonucu yaralanan CL 858 plakalı araç sürücüsü Selma Varan ve araçta yolcu olarak bulunan Sumeyra Varan, kaldırıldıkları Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavilerinin ardından müşahede altına alındı.

Polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75