banner6

Araba kamyonun altına girdi

banner37

Gazimağusa-Lefkoşa anayolunda Pirhan kavşağında 1 askeri araç taşıma kamyonu, 3’te salon aracın karıştığı trafik kazasında 1 kişi hafif yaralandı.

Araba kamyonun altına girdi
banner99

Ahmet İLKTAÇ

Gazimağusa-Lefkoşa anayolu Pirhan kavşağında dün bir askeri araç taşıma kamyonu ve üç salon aracın karıştığı trafik kazasında, 32 yaşındaki Cahide Alper isimli kadın hafif yaralandı.

Görenleri korkutan trafik kazasının, dün saat 17.30 sıralarında meydana geldiği öğrenildi.

Polis kazaya askeri personelin de karışması nedeniyle basına bilgi vermedi. Olay yerinde görgü şahitlerinden elde edilen bilgiye göre kazanın, askeri araç taşıma kamyonun kışlaya kontrollü dönüşü sırasında meydana geldiği öğrenildi.

Askeri kamyona eşlik eden başka bir askeri aracın Gazimağusa’dan gelip kışlaya doğru dönüşe geçen kamyonun kışlaya dönüşünü kolaylaştırmak için karşı şeritteki yolu kestiği ve bu sırada Gazimağusa’ya doğru seyreden ve kamyonun geçmesini bekleyen iki salon araca arkadan gelen başka bir aracın çarptığı öğrenildi .

Kaza sonucu savrulup askeri kamyonun altına giren Mersedes marka araçta ve arkasındaki diğer iki araçta ağır hasar meydana geldi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2017, 11:46
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104