banner6

Araç arızalanınca gerçek ortaya çıktı

banner37

Pakistan uyruklu sürücünün, 4 ay önce 3 bin TL ödeyerek aldığı ancak, ilk kez kullandığı otomobili Boğazköy yakınlarında arıza yaptı. Anayolu tıkayan aracı bir türlü kenara itemeyen sürücünün yardımına polis koştu.

Araç arızalanınca gerçek ortaya çıktı
banner151 banner143

Mehmet KARA

Pakistan uyruklu sürücünün, dört ay önce üç bin TL ödeyerek aldığı ancak, ilk kez kullandığı otomobili Girne-Lefkoşa anayolu Boğazköy yakınlarında arıza yaparak anayolu tıkadı. Dün sabah saat 02.00 sıralarında yol içerisinde bir aracın tehlikeli bir şekilde durduğunu gören sürücüler, kaza olduğu düşüncesiyle polisi ihbar yağmuruna tuttu.

İhbar üzerine dakikalar içinde olay yerine giden Boğazköy Polis Karakolu’nda görevli polis ekibi, olası bir kaza yaşanmaması için anayolda güvenlik önlemi aldı.

Sürücünün şok yaşamasına neden olan gerçek ise polisin olay yerine gitmesiyle kısa sürede anlaşıldı..

Talihsiz sürücü, daha bir saat bile kullanmadan arıza yapan aracına üzülürken, bir de para ödediği ve devir formunu imzaladığı aracı satın alamayacağını aracın ancak, kendisine hibe yoluyla devredilebileceğini öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı.

KIBRIS’a konuşan Pakistan uyruklu sürücü, “Havalimanından geliyordum. Aracım arızı yapınca yolun kenarında durdum. Araç bir anda geri geri akmaya başladı. Ve yol içerisinde yan durdu. Arkadaşımla birlikte aracı çekmeye çalıştık ama başaramadık. Yoldan geçen sürücülerden de yardım istedik ancak kimse durmadı” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, anayolda büyük bir tehlike yaratan araç, bir süre sonra çekiciyle olay yerinden kaldırıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2017, 11:16
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104