banner6

Babasının ölebileceğini düşündü

banner37

Gazimağusa’da Çorap Fabrikası’nın karşısındaki kavşakta meydana gelen trafik kazasının ardından, kazaya karışan sürücülerden birinin oğlu, karşı aracın sürücüsüne kafa attı

Babasının ölebileceğini düşündü
banner8

Ahmet İLKTAÇ

Gazimağusa’nın Maraş Bölgesi’nde Çorap Fabrikası’nın karşısındaki kavşakta, dün öğle saatlerinde dikkatsizlik nedeniyle salon araçla kamyonet araç çarpıştı.

Salon aracın, kavşakta beklemeden yola çıkması nedeniyle kamyonete çarptığı öğrenildi. Kamyonet aracın sürücüsü Mehmetali Doğan’ın oğlu Ferhat Doğan kısa süre önce anjiyo olan babasının kazada ölebileceğini düşünüp sinirlenerek salon aracın 50 yaşındaki sürücüsü Yıltan Benli’ye kafa atarak darp etti.

Ferhat Doğan tutuklanırken, Yıltan Benli ve kızı Sevilay Benli ambulansla Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İki yaralı da hastanede tedavi altına alındı.

Kaza, dün saat 12.20’de Çorap Fabrikası’nın karşısında meydana geldi. İnönü sakini 50 yaşındaki Yıltan Benli yönetimindeki EG 596 plakalı araç ile 28. Tümen Caddesi boyunca batı istikametine doğru seyrettiği sırada caddenin sonunda bulunan Üç Çakırlar Caddesi’ne dikkatsizce çıkış yaptı.

EG 596 plakalı salon araç, Üç Çakırlar Caddesi boyunca kuzey istikametine doğru seyreden Gazimağusa’da sakin 50 yaşındaki Mehmetali Doğan’ın kullanımındaki DC 201 plakalı kamyonetin önünü tıkadı ve kamyonet aracın sol yan kısmına çarptı.

banner134

Kazanın hemen ardından Mehmetali Doğan’ın oğlu olan ve kamyonet araçta yolcu olarak bulunan Ferhat Doğan, Yıltan Benli’ye kafa attı. Ferhat Doğan daha sonra polis tarafından tutuklanırken, Yıltan Benli ve Sevilay Benli ambulansla Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Ferhat Doğan’ın babası Mehmetali Doğan’ın kısa süre önce anjiyo olması ve kaza nedeniyle babasının ölmesinden korktuğu için Yıltan Benli’ye kafa atıp darp ettiği de öğrenildi.

Gazimağusa polisi hem trafik kazası, hem de darp olayı ile ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2017, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104