banner6

Bütün kemikleri kırık, akciğerinde kanama var

banner37

Kalecik kavşağı yakınlarında yaklaşık iki hafta önce meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan Yavuz Güneş’in hayati tehlikeyi atlattığını belirten eşi Çiğdem Güneş, çok zor günler geçirdiklerini anlattı.

Bütün kemikleri kırık, akciğerinde kanama var
banner151 banner143

Ayşe BULUT

Kalecik kavşağı yakınlarında yaklaşık iki hafta önce meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan Yavuz Güneş, yoğun bakımda 9 gün süren yaşam mücadelesini kazanarak normal servise çıktı ancak ciddi sağlık sorunlarının devam ettiği bildirildi.

Yavuz Güneş’in eşi Çiğdem Güneş KIBRIS’a konuşarak, böbrek yetmezliği olan kocasına geçtiğimiz yıl bir böbreğini bağışladığını söyledi ve kaza günü de eşinin doktor kontrolüne gitmek için yola çıktığını anlattı.

Kazada, eşinin bütün kaburga kemikleri, köprücük kemiği, sol kol ve sağ bacağının kırıldığını ve akciğerinde kanama olduğunu anlatan Çiğdem Güneş, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde 9 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra eşinin Kalp Damar Servisi’ne alındığını, ancak akciğerindeki kanamanın devam ettiğini belirtti.

Akciğerindeki kanama nedeniyle, kemiklerinde oluşan kırıklar için eşinin ameliyata alınamadığını anlatan Çiğdem Güneş, “Eşim Çalışma Dairesi’nden ödeniyor. İki oğlum var. Hem maddi hem manevi açıdan çok zor günler yaşıyoruz” dedi.

Yavuz Güneş’in ağır yaralandığı kaza 6 Temmuz sabahı, Kalecik kavşağı yakınlarında Niyazi Birdal’ın yönetimindeki TPE 607 plakalı otobüsün duraktan yolcu aldıktan sonra dikkatsizce anayola giriş yapması ve bu sırada Yavuz Güneş’in yönetimindeki JU 677 plakalı salon araç ile çarpışması sonucu meydana gelmişti.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2017, 09:06
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104