Çarptığı araçlar restorana girdi

banner37

Sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybettiği otomobil, bir restoranın önünde park halinde bulunan araçlara çarptı. Büyük çapta hasarın meydana geldiği kazada sürücünün rahatsızlanmasından dolayı aracının kontrolünü kaybettiği öğrenildi

banner87
Çarptığı araçlar restorana girdi
banner90
banner99

Doğan SAMER

Demirhan’da dün akşam, sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybettiği otomobil, Dört Kardeşler Restoran önünde park halinde bulunan araçlara çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan araçlar, restorana girdi. Kazada can kaybının olmaması büyük bir şans olarak nitelendirildi.

Üç araç ve bir motosiklet ile işyerinin vitrin camları, kazada büyük çapta hasar gördü.

Kazada yaralanan biri çocuk iki kişi, hastaneye kaldırıldı.

Bu arada, sürücünün rahatsızlanmasından dolayı aracının direksiyon hakimiyetini kaybettiği ve kaldırıldığı hastanede doktor kontrolünden sonra anjiyoya alındığı öğrenildi.

3 araç, 1 motosiklet ve

vitrin camları zarar gördü

Polis Basın Subaylığı’ndan edinilen bilgiye göre kaza, saat 19.30'da meydana geldi.

46 yaşındaki Ahmet Kaslı yönetimindeki ME 607 plakalı otomobil, Dört Kardeşler Restoran önüne geldiği zaman yolun solundan çıkarak restoranın önünde park halinde bulunan 45 yaşındaki Selda Han yönetimindeki GK 781 plakalı aracın arka kısmına çarptı.

Çarpmanın etkisiyle savrulan GK 781 plakalı araç, önce restoranın park yerinde bulunan 19 yaşındaki Vedat Can yönetimindeki ET 987 plakalı araca daha sonra restorana ait RG 158 plakalı motosiklete çarptıktan sonra restoran içerisine girerek durdu.

Kaza sonucu ME 607 plakalı araç sürücüsü Ahmet Kaslı ve restoran içerisinde müşteri olarak bulunan 9 yaşındaki Ahmet Tongar yaralandı.

Ambulans ile yaralılar Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Demirhan Polis Karakolu’nda görevli polis ekiplerinin kazayla ilgili soruşturması sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75