banner6

Ciğerimiz yandı

banner37

Lefkoşa’da askeri birliğin içinde meydana gelen trafik kazasında Haspolatlı 23 yaşındaki çavuş Enver Keskin hayatını kaybetti, iki asker de yaralandı

Ciğerimiz yandı
banner150 banner151 banner143

Emine UYSAL

Lefkoşa Metehan bölgesinde askeri birlik içinde meydana gelen kazada 23 yaşındaki Enver Keskin isimli asker şehit oldu.

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Basın Bürosu, Metehan Sınır Kapısı yakınlarında bulunan askeri birlik içerisinde meydana gelen kazada iki askerin de hafif yaralandığını ve sağlık durumlarının iyi olduğunu açıkladı.

Kazanın saati, oluş şekli ve nasıl bir askeri araç olduğuna dair herhangi bir bilgi verilmedi.

Haspolat’ta ailesi ile birlikte ikamet ettiği öğrenilen Enver Keskin’in 28 Temmuz 1993 doğumlu olduğu öğrenildi.

Enver Keskin’in zamansız ölümü annesi Sevda Keskin, babası Ali ve 20 yaşındaki kız kardeşi Zeynep Keskin’in yanı sıra yakın akrabaları ve arkadaşlarını yasa boğdu.

Babası Ali Keskin’in Dikmen’deki askeri birlikten emekli olduğu bilgisine ulaşıldı. Enver Keskin’in Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nde Zihinsel Engelliler Öğretmenliği mezunu olduğu öğrenildi.

GKK açıklama yaptı

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Basın Bürosu dün öğleden sonra, meydana gelen ölümlü trafik kazasıyla ilgili kısa bir açıklama yaptı.

Açıklama aynen şöyle:

“Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı bağlı 1’inci Piyade Alayı, 3’üncü Piyade Taburu, 8’inci Piyade Bölüğünde vatani görevini yapmakta olan 3 askeri personel birlik içerisinde askeri araç kazası geçirmiş, kaza sonucunda Piyade Çavuş Enver Keskin hayatını kaybetmiştir. Kazada aynı araçta bulunan diğer 2 askeri personelin sağlık durumu iyi olup, konu ile ilgili olarak güvenlik kuvvetleri komutanlığı tarafından soruşturma başlatılmıştır.

Kazada hayatını kaybeden silah arkadaşımıza Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm güvenlik kuvvetleri personeline başsağlığı dileriz.”

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 07:47
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110