Dikkatsiz dönüşün sonu!

banner37

İnönü Kavşağı’na dikkatsizce dönüş yapan İmdat Dokuz’un kullandığı araç, Özge Razı Çelik’in aracının önünü tıkayınca, kaza kaçınılmaz oldu. Çarpışan araçlar trafik levhasına vurarak durabildi

Dikkatsiz dönüşün sonu!
banner90
banner99

HAFİF YARALANDILAR… Kaza sonucu her iki araç sürücüsü hafif yaralandı ve olay yerine çağrılan Geçitkale’deki 112 sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılarak tedavi edildi.  Kazada, araçların yanı sıra Ercan Havalimanı, Akdoğan ve İnönü’yü işaret eden trafik levhası da hasar gördü

Sedef BOŞNAK

Dikkatsizlik sonucu meydana gelen trafik kazalarına dün bir yenisi daha eklendi. İnönü Kavşağı’na dikkatsizce dönüş yapan İmdat Dokuz’un kullandığı araç, Özge Razı Çelik’in aracının önünü tıkadı.

Çarpışan araçlar savrularak trafik levhasına vurdu.

Kaza sonucu her iki araç sürücüsü hafif yaralandı ve olay yerine çağrılan Geçitkale’deki 112 sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılarak tedavi edildi.

banner134
Kazada, araçların yanı sıra Ercan Havalimanı, Akdoğan ve İnönü’yü işaret eden trafik levhası da hasar gördü.

Hasar var

Elde edinilen bilgiye göre kaza, İnönü Kavşağı’nda saat 11.20’de meydana geldi.

İnönü Kavşağı’nda, İmdat Dokuz (E-49) yönetimindeki GR 900 plakalı araç, Lefkoşa istikametinden gelip, dikkatsiz bir şekilde Gazimağusa istikametine doğru seyreden araçlara öncelik hakkı vermeden anayola giriş yapması sonucu, o esnada anayol üzerinde, Lefkoşa istikametine seyreden Özge Razı Çelik  (K-21) yönetimindeki MZ 798 plakalı aracın önünü tıkadı.

Kaza sonucu, İmdat Dokuz ile Özge Razı Çelik hafif yara aldı ve Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak, tedavi edildi.

Dörtyol Polis Karakolu’ndaki görevli polis ekiplerinin olayla ilgili yürüttüğü soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75