banner6

Doğmamış ikizleri babasız kaldı

banner37

İş dönüşü köyü Görneç’e giderken önceki akşam geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Hasan Maraşlı, dün toprağa verildi.

Doğmamış ikizleri babasız kaldı
banner99

Sedef BOŞNAK

İş dönüşü köyü Görneç’e giderken önceki akşam geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden 29 yaşındaki Hasan Maraşlı’ya sevenleri dün hayatlarının en acı vedasını etti.

Bayram arifesinde aldığı acı haberle yüreği yanan Hasan Maraşlı’nın ikizlere hamile eşi Aylin Maraşlı, cenaze töreni boyunca, eşinin tabutuna sarıldı, O’nu öptü, kokladı.

“Beni bırakmazdın Hasan’ım, nereye gidiyon?” diye feryat eden annesi, “bırakın son kez sarılayım” diye yalvaran hamile eşi, cenaze törenine katılanların yüreklerini dağladı.

Zamansız ölümüyle sevenlerini büyük üzüntüye boğan Hasan Maraşlı’nın cenazesi, dün ikindi namazından sonra, köyü Görneç’te toprağa verildi.

Elim bir trafik kazası sonucu yaşama veda eden Hasan Maraşlı’nın öldüğüne inanmak istemeyen tüm ailesi,  sevenleri, köylüleri ve arkadaşları, O’nun için uzun süre gözyaşı döktü.

Gözyaşları sel oldu!

Hasan Maraşlı için, dün eşi, ailesi, akrabaları, arkadaşları ve sevenleri gözyaşlarına boğuldu.

Ölümüyle, ailesi kadar civar köyleri de derin üzüntüye boğan gencin cenazesinde gözyaşları sel oldu, acı feryatlar yürekleri dağladı.

banner134

Hasan’ı son yolculuğunda yalnız bırakmak istemeyen ailesi ve yüzlerce seveninin yanı sıra, cenazeye, bazı siyasi yetkililer de katıldı.

Eşi ve yakınlarının zor ayakta durduğu cenaze töreninde, sağlık ekipleri de fenalık geçirenlere müdahale edebilmek için hazırda bekledi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2017, 11:54
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104