banner6

Dürüst: Trafik kurallarını dikkate alan bir toplumun özlemini duyuyorum

banner37

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, Fuat Topaloğlu başkanlığındaki Kamu Araçları İşletmecileri Birliği (Kar-İş) heyetini kabul etti.

Dürüst: Trafik kurallarını dikkate alan bir toplumun özlemini duyuyorum
banner150 banner151 banner143

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre kabulde konuşan Topaloğlu, ziyaret nedenlerinin 18 Eylül’de başlayacak yeni ders yılıyla ilgili sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulunmak olduğunu kaydetti.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst de konuşmasında toplu taşımacılık ile ilgili tüm birimlerin Kar-İş üyeleri tarafından da takip edilmekte olduğuna işaret etti.

Birçok sektörde yaşanan sorunların bu alanda da yaşanabileceğini söyleyen Dürüst, ülkede toplu taşımacılığın istenilen noktada olması için çalışmaların sürdüğünü, tüm sorunların diyalogla aşılabileceğini vurguladı.

“Mevcut sorunların aşılması için bakanlığın da Kar-İş’in de yapması gerekenler vardır” diyen Dürüst, toplu taşımacılığın kararlılıkla istenilen noktaya gelebileceğini kaydetti.

Dürüst, ülkedeki trafik kurallarını dikkate alan bir toplumun özlem duyulduğunu da belirterek, gerek kamu aracı gerekse özel araç kullananlara dikkatli olma çağrısında bulundu.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2017, 16:19
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110