banner6

Elektrik direğini biçti

banner37

Lefkoşa’da aynı istikamete giden TIR’a çarpan salon araç, refüj içerisindeki elektrik direğine çarptıktan sonra ters yöne dönerek durabildi

Elektrik direğini biçti
banner151 banner143

Mustafa ÖZYAĞCI

Lefkoşa’da Dr. Fazıl Küçük Bulvarı üzerinde anayolda dün akşam saatlerinde aynı istikamette seyreden TIR’a çarpan salon araç, yoldaki refüj içerisindeki elektrik direğini devirdikten sonra ters yöne dönerek durabildi. Düz yolda TIR’a çarparak kaza yapan kadın sürücünün adını polisten öğrenmek mümkün olmadı.

Kaza, KIBRIS Medya Grubu önünde dün akşam saat 21.00 sıralarında İsmail Aydemir’e ait JL 441 plakalı aracı kullanan kadın sürücünün, aynı yöne seyreden Abdullah Aydın (E-59) yönetimindeki TNU 239 plakalı TIR’ın sol tarafına çarpması sonucu meydana geldi. TIR’a çarpan kadın sürücünün yönetimindeki salon araç önce yol ortasındaki refüjde bulunan elektrik direğini söktü, ardından da ters yöne dönerek yarısı refüj içine gelecek şekilde durabildi.

Yerinden sökülen elektrik direği ise karşı şeride savruldu. Bu esnada karşı şeritten herhangi bir aracın geçmemesi şans olarak değerlendirildi.

Korkutan kazada, TIR şoförü yara almazken, salon araçta bulunan iki kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Salon araçta bulunan ve ismi belirlenmeyen kadın sürücü vücudunun çeşitli yerlerinden ciddi şekilde yaralanırken, yanında yolcu olarak bulunan erkek çocuğu ise kolundan ve ayağından hafif yaralandı.

Yaralılar Lefkoşa Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak müşahede altına alındı.

Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2017, 10:21
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104