Güzelyurt ve Gazimağusa'da asayiş ve trafik operasyonu: Kumarhanedeki 6 kişi hakkında işlem

banner37

Güzelyurt ve Gazimağusa’da dün asayiş ve trafik operasyonları gerçekleştirildi.

Güzelyurt ve Gazimağusa'da asayiş ve trafik operasyonu: Kumarhanedeki  6 kişi hakkında işlem
banner90
banner99

Operasyonlar çerçevesinde Güzelyurt’ta 180, Gazimağusa’da 340 araç kontrol edildi. Toplam 119 araç sürücüsü hakkında işlem yapıldı. 

Polis Basın Bülteni’ne göre dün 16.00-18.00 saatleri arasında, Güzelyurt Polis Müdürlüğü sorumluluk sahası içerisinde gerçekleştirilen operasyonda bölgede faaliyet gösteren kahvehane, bet ofisi ve alkollü içki satış yerleri kontrol edildi. Herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

Yine Güzelyurt’ta trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu 180 araç kontrol edildi. Suç işlediği tespit edilen 45 sürücü hakkında ileri işleme gidildi. 

banner134
Kumarhaneye girmesi yasak olan altı kişi hakkında işlem başlatıldı

Dün 14.00-17.00 saatleri arasında Gazimağusa sorumluluk sahasında gerçekleştirilen operasyonda, bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler kontrol edildi ve kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan altı kişi hakkında yasal işlem başlatıldı. 

Denetimler sırasında ayrıca izinsiz ikamet ettiği tespit edilen bir kişi ve iş yerini saat 24.00’te kapatması gerekirken kapatmadığı tespit edilen iki kişi hakkında işlem yapıldı.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdiği denetimler sonucunda ise 340 araç kontrol araç kontrol edilirken suç işlediği tespit edilen 74 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2017, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75