banner6

Kaçışın ayıbı giderildi

banner37

Gönyeli Çemberi’ne yeni yapılan kaçış yolunun ortasında açık unutulan ve sürücülere zor anlar yaşatan rögar kapağı sonunda kapatıldı. Gösterişli bir törenle açılan kaçış yolundaki rögarın kapağının kapatılmasını vatandaşlar “kaçışın ayıbı sonunda giderildi” diye değerlendirdi.

Kaçışın ayıbı giderildi
banner151 banner143

Mustafa ÖZYAĞCI

Trafiği büyük ölçüde rahatlatacağı umuduyla, Gönyeli Çemberi’ne yapılan ve gösterişli bir törenle hizmete açılan Girne’den Lefkoşa yönüne giden kaçış yolunun ortasındaki rögarın kapağı nihayet önceki gün kapatıldı.

Yolu kullananlara zor anlar yaşatan rögarın kapağının geçte olsa kapatılmasını memnuniyetle karşılayan vatandaşlar “kaçışın ayıbı sonunda giderildi” yorumunda bulundu.

Girne’den Lefkoşa’ya gelirken, Gönyeli Çemberi’ne yeni yapılan kaçış yolunun ortasında açık unutulan ve sürücülere zor anlar yaşatan rögar kapağı önceki gün kapatıldı.

Uzun bir süre unutulduğu için kapatılmayan rögar kapağından dolayı yaşadıkları sorunları yerinde telefonlarıyla görüntüleyen sürücüler, daha sonra sosyal medya hesaplarından paylaşarak sert bir dille eleştiriyordu.

Sürücüler, “yapılan bu yeni yol kaçış yolu mu, yoksa ölüm yolu mu?” diye sorarak tepkilerini ortaya koyup, bölgedeki trafik yoğunlunu rahatlamak için yapılan kaçış yolunun kedileri için dert yolu olduğundan yakınıyordu.

Paylaşımlar ve şikâyetler sonrasında açık bırakılan rögar kapağı, önceki gün görevliler tarafından tamir edilerek kapatıldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2017, 13:31
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104