Kimsenin önlem aldığı yok!

banner37

Girne- Değirmenlik dağ yolunda büyük bir ihmal daha. Ölümlü kazalarla gündeme gelen bu yol üzerinde bulunan ve tüm motorlu araçların her hangi bir ihtiyaç veya acil durumda park edebilmesi için yapılan cepler, beton harçlarıyla dolu.

Kimsenin önlem aldığı yok!
banner99

Elmas TOKAY

Girne- Değirmenlik dağ yolunda büyük bir ihmal daha ortaya çıktı. Ölümlü kazalarla gündeme gelen bu yol üzerinde bulunan ve tüm motorlu araçların her hangi bir ihtiyaç veya acil durumda park edebilmesi için yapılan cepler, beton harçlarıyla dolu.

banner134
Değirmenlik’ten Girne istikametine dağ yolundan seyrederken, sol tarafta, tüm motorlu araçların, herhangi bir ihtiyaç veya acil durumda park etmesi için yapılan cepler, bu yolu kullanan beton mikserlerin boşalttığı harçlarla doldu. Yol boyunca bulunan 4 cebe de gelişi güzel dökülen harçlar, büyük bir tehlike yaratırken, bu konuda hiçbir önlem alınmaması dikkatlerden kaçmadı.

Uzun bir süredir bu ceplerde bulunan artık beton harçları, bir servi ağacını kurutmak üzere.

Yaşanan çevre kirliliği yanında, acil bir durumda araç kullanan bir vatandaşın ceplere park edecek yeri olmaması, durumun vahametini bir o kadar daha ortaya koyuyor.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75