Polis araçları didik didik aradı

banner37

banner87
Polis araçları didik didik aradı
banner90
banner8

Doğan SAMER

Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlüğü sorumluluk sahasında, önceki gün 07.00-24.00 saatleri arasında Özel Harekat polisinin katılımıyla asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirildi.

Lefkoşa’da gerçekleştirilen denetimler sırasında, bölgede faaliyet gösteren gece kulüpleri, kahvehaneler, pansiyonlar ve alkollü içki yerleri kontrol edilerek, herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadı.

Kumarhanelerde yapılan kontrollerde ise, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan dokuz kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 800 araç kontrol edilerek, 168 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi.

Öte yandan İskele’de gerçekleştirilen denetimler sırasında ise, bölgede faaliyet gösteren bet ofisleri ve alkollü içki satışı yapılan yerler kontrol edilerek, herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadı.

Kumarhanelerde yapılan kontrollerde ise, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak altı kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise, 260 araç kontrol edilerek, 108 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75