Seyir halindeki aracın üzerinde dans etti

banner37

Lefkoşa’da dün sabahın erken saatlerinde yağmurlu ve soğuk havada çekilen görüntüler “bu kadar da olmaz” dedirtti

banner87
Seyir halindeki aracın üzerinde dans etti
banner99

ONLAR KEYİF YAPTI, GÖREN ŞAŞTI… Özker Özgür Caddesi’nde, dün sabah saat 01.30 sıralarında seyir halinde olan RM 702 plakalı salon aracın ön kaputunda oturarak dans eden genç bir kadın, görenlere büyük şaşkınlık ve korku yaşattı. KIBRIS muhabirinin objektifine takılan RM 702 plakalı araç ve ön kaputunda korkusuzca dans eden yolcu, cadde boyunca ilerleyerek gözden kayboldu.

Doğan SAMER

Lefkoşa’da dün sabah saat 01.30 sıralarında yağmurlu ve soğuk havada çekilen görüntüler “bu kadar da olmaz” dedirtti.

Özker Özgür Caddesi’nde, KIBRIS Gazetesi muhabirinin objektifine takılan bu görüntüler, ülkemizde yaşanan ölümlü trafik kazalarından ders almadığımızı gösterdi.

RM 702 plakalı salon aracın ön kaputunda oturan genç bir kadın, soğukkanlı bir şekilde seyir halinde olan aracın üzerinde dans etti, arabadaki şahıslar dışında bu durumu gören herkes büyük korku yaşadı.

Soğuk ve yağmurlu havaya aldırış etmeden süratli bir şekilde giden aracın kaputunun üzerinde seyreden kimliği belirsiz şahıs, hayatını hiçe sayarak yolculuğuna devam etti.

Yaptıkları eylemin tehlikesinin farkında olmayan ya da bu tehlikeyi umursamayan gençlerin bu davranışı 6 Ekim 2019 tarihinde yaşanan benzer bir olayı hatırlattı.

Hatırlanacağı gibi 6 Ekim 2019 tarihinde Şehit Mustafa Ahmet Ruso Caddesi’nde de, genç bir kadın lüks bir aracın ön kaputunda oturarak seyahat etmiş, görüntüler sosyal medyada paylaşılınca ilgili şahıslar tespit edilerek cezalandırılmıştı.

Araç sürücüsüne tehlikeli sürüş ve aracın sürüşünü engelleyecek şekilde yolcu taşımak suçundan 995 TL para cezası ve 25 ceza puanı, diğer kişilere de ayrı ayrı 340’ar TL para cezası kesilmişti.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108