Sürat yine ilk sırada çıktı

banner37

Lefkoşa, Gazimağusa ve Girne’nin ardından polis dün de ‘Trafik Seferberliği’ kapsamında İskele bölgesinde denetimler gerçekleştirdi

Sürat yine ilk sırada çıktı
banner99

Ayşe BULUT

Trafik Seferberliği kapsamında geçen hafta Lefkoşa, Gazimağusa ve Girne’de gerçekleştirilen polis denetimlerinin ardından dün de İskele bölgesinde denetimler gerçekleştirildi.

İskele Polis Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimler 07.30 -10.00 ve 14.00 -16.00 saatleri arasında gerçekleştirildi.

İki ayrı noktada gerçekleştirilen denetimlerde yaklaşık 105 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen toplam 32 araç sürücüsü rapor edilirken, bir araç da trafikten men edildi.

Denetimler sırasında sürüş ehliyeti sınıfı dışında araç kullanmaktan 1, süratli araç kullanmaktan 11, kayıtsız araç kullanmaktan 1, emniyet kemersiz araç kullanmaktan 5, s/sefersiz araç kullanmaktan 5, muayenesiz araç kullanmaktan 1, tehlikeli yük taşımaktan 2, plaka kurallarına aykırı araç kullanmaktan 1, hitam bulmuş sürüş ehliyeti ile araç kullanmaktan 1 ve sürüş ehliyetini beraberinde taşımamaktan 2 kişi hakkında yasal işlem yapılırken, 1 araç da polis tarafından alıkonuldu.

Denetimler sırasında bazı araç sürücüleri hız kontrol levhasını görmeyerek trafik ekipleriyle tartıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108