banner6

Trafik sıkışıklığı, zincirleme kazaya neden oldu

banner37

Lefkoşa-Gazimağusa anayolunda dört aracın karıştığı trafik kazası, hasarla atlatıldı ancak trafik akışı da uzun süre aksadı

Trafik sıkışıklığı, zincirleme kazaya neden oldu
banner90
banner99

Tünay MERTEKCİ

Lefkoşa-Gazimağusa anayolunda dün sabah saat 11.15’te meydana gelen sıkışıklık, zincirleme trafik kazasına neden oldu. Sıkışıklık nedeniyle durmak zorunda kalan salon araca bir kamyonun çarpmasıyla başlayan trafik kazasına dört araç karıştı. İki kişinin de hafif yaralandığı kaza nedeniyle zaten sıkışık olan trafik akışı uzun süre durdu.

Lefkoşa-Gazimağusa anayolunu kullananlara zor zamanlar geçirten kaza, Muztafa Zeki’nin yönetimindeki kamyonun Gazimağusa istikametine doğru giderken, yolun 1 ve 2. Kilometreleri arasında trafik sıkışıklığı nedeniyle durmak zorunda kalan önündeki Çağan Çağansoy yönetimindeki PC 591 plakalı araca arkadan çarpmasıyla başladı. Çarpma nedeniyle öne savrulan PC 591 plakalı araç da önce önündeki şeritte bulunan Sevcan Çaplı’nın yönetimindeki PC 600 plakalı araca, ardından da yan şeritteki Abdulbaki Yorulmaz’ın yönetimindeki FH 636 plakalı araca çarptı.

Kaza sonucu, PC 590 plakalı aracın sürücüsü Çağan Çağansoy ile PC 600 plakalı aracın sürücüsü Sevcan Çaplı çeşitli yerlerinden yaralandı.

Çağan ve Çaplı kaldırıldıkları Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde yapılan ilk yardım tedavilerinin ardından aynı serviste müşahede altına alındı.

Meydana gelen kazayla ilgili polisin soruşturması ise devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2018, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104