Trafikte yaşanan sıkışıklık, zincirleme kaza getirdi

banner37

Lefkoşa’da Dr. Fazıl Küçük Bulvarı üzerinde trafik sıkışıklığı nedeniyle 4 aracın karıştığı zincirleme bir trafik kazası meydana geldi

banner87
Trafikte yaşanan sıkışıklık, zincirleme kaza getirdi
banner90
banner8

Ahmet UÇAR

   Lefkoşa’da Dr. Fazıl Küçük Bulvarı üzerinde Alpet Petrol İstasyonu’nun önünde dün saat 15.50 raddelerinde trafik sıkışıklığı nedeniyle 4 aracın karıştığı zincirleme bir trafik kazası meydana geldi. Kazada herhangi bir can kaybı veya yaralanma olmazken, araçlarda hasar oluştu.

   Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre Ziya İzgi (E-48) yönetimindeki  TNF 533 plakalı ticari araçla Lefkoşa Dr. Fazıl Küçük Bulvarı üzerinde doğu istikametine doğru seyrederken Altınbaş Petrol adlı işletmenin önünde aynı istikamete doğru seyreden ve trafik sıkışıklığı nedeniyle durmak zorunda kalan Mehmet Duman’ın (E-45) yönetimindeki KV 665 plakalı araca çarptı.

   Çarpışmanın etkisiyle öne doğru savrulan KV 665 plakalı araç da o esnada önünde bulunan Arif Engin Çoli’nin (E-57) yönetimindeki PL 597 plakalı araca arkadan çarptı.

   Daha sonra ise kaza yapan araçların arkasından aynı istikamete doğru dikkatsiz bir şekilde seyretmekte olan Mustafa Akar (E- 42), yönetimindeki LM 693 plakalı aracı ile kaza yapan INF 535 plakalı araca arkadan çarptı.

   Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75