Yandı, kül oldu!

banner37

Erülkü Süpermarket yakınlarında alev topuna dönüşen salon araca, yoldan geçmekte olan bir su tankeri ilk müdahaleyi yaptı

Yandı, kül oldu!
banner90
banner8

ELEKTRİK AKSAMLARI KISA DEVRE YAPTI… Gazimağusa istikametinde seyretmekte olan Erol Taşkıranlar yönetimindeki GL 337 plakalı salon araç, aniden alev aldı. Alevler kısa sürede tüm aracı sardı ve geriye tamamen bir teneke yığını kaldı. Yangına, aracın elektrik aksamlarının kısa devre yapmasının yol açtığı tahmin ediliyor

Serap ŞAHİN

Lefkoşa- Gazimağusa anayolunda seyir halindeki araç, yanarak kül oldu.

Dün öğleden sonra, Erülkü Süpermarket yakınlarında, Gazimağusa istikametinde seyretmekte olan Erol Taşkıranlar yönetimindeki GL 337 plakalı salon araç, aniden alev aldı. Alevler kısa sürede tüm aracı sardı ve geriye tamamen bir teneke yığını kaldı.

Yangına, aracın elektrik aksamlarının kısa devre yapmasının yol açtığı tahmin ediliyor.

banner134
Çıkan duman ve kokudan etkilenen yolcular hemen aracı terk etti ve arabanın alev almasıyla birlikte korku dolu anlar yaşadı.  Yangından şans eseri yara almadan kurtulan yolcular, büyük bir şok yaşadı.

Yoldan geçmekte olan bir su tankeri, alev topuna dönen araca ilk müdahaleyi yaptı ve söndürülen araca, itfaiye ekipleri de soğutma işlemi uyguladı.

Öte yandan Polis Basın Subaylığı’ndan edinilen bilgiye göre, olay, dün saat 15.15’te meydana geldi.

Lefkoşa - Gazimağusa anayolu üzerinde, Erol Taşkıranlar yönetimindeki GL 337 plakalı araç, Gazimağusa istikametinde seyrederken, Erülķü Süpermarket yakınlarında yanarak kül oldu.

Polise göre, elektrik aksamlarının kısa devre yapmasının neden olabileceği yangında, alevlere teslim olan aracın iç kısmı tamamen yandı.

Yangın yoldan geçmekte olan şoförü duyarlı bir su tankerinin müdahalesi sonucu söndürüldü.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75