Yarın terhis olup, ülkesine dönecekti

banner37

Güzelyurt-Lefke anayolunda salon araç ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen kazada 26 yaşındaki Taylan Ekerel hayatını kaybetti, Adem Gökçe ise yaralandı

banner87
Yarın terhis olup,  ülkesine dönecekti
banner90
banner8

Pazar günü Fethiye’ye gidecekti… Trafiğe bir can daha kurban verdik. Güzelyurt-Lefke anayolunda meydana gelen kazada ağır yaralanan 26 yaşındaki Asteğmen Taylan Ekerel, hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bir yıldır Güzelyurt’taki alayda görev yapan Ekerel’in yarın terhis olup, pazar günü memleketi Fethiye’ye gideceği öğrenildi.

Araç, kamyonetin altına girdi… Kaza dün sabah saat 04.30 sıralarında, Güzelyurt-Lefke anayolunda oldu. Taylan Ekerel yönetimindeki JR 673 plakalı salon aracıyla batı istikametine doğru seyrettiği sırada sağa meyilli virajı geçtikten sonra direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağına geçti ve o esnada karşı istikametten gelen Adem Gökçe yönetimindeki FZ 913 plakalı kamyonetle çarpıştı. Kazada yaralanan Gökçe, tedavi altına alındı.

Güren TİLKİ

   Güzelyurt-Lefke anayolunda dün sabah meydana gelen trafik kazasından genç bir fidanı daha kaybettik.

   Salon araç ile kamyonun çarpışması sonucu olan kazada ağır yaralanan 26 yaşındaki Asteğmen Taylan Ekerel, hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

   Kazada yaralanan Yeşilırmak sakini 46 yaşındaki Adem Gökçe ise, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Ülkesine dönmeye hazırlanıyordu

   Asteğmen Taylan Ekerel’in ölümü büyük üzüntü yarattı.

   Bir yıldır Güzelyurt’taki alayda görev yapan Ekerel’in yarın terhis olup, pazar günü memleketi olan Fethiye’yegitmek için hazırlık yaptığı öğrenildi.

   Psikoloji bölümü mezunu olan Taylan Ekerel’in Güzelyurt ve Lefke’de çok güzel dostluklar kurduğu, geniş bir çevre edinerek Kıbrıs’ta hayat kurduğu bildirildi.

Karşı şeride geçti kamyonun altına girdi

   Kaza dün sabah saat 04.30 sıralarında oldu.

   Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, kaza Güzelyurt-Lefke tek şeritli anayolunda meydana geldi.

   Güzelyurt’ta sakin Taylan Ekerel yönetimindeki JR 673 plakalı salon araç ile batı istikametine doğru seyrettiği sırada elektrik santrali önlerine geldiği zaman sağa meyilli virajı geçtikten sonra direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağ tarafına geçmesi sonucu, o esnada karşı istikametten gelmekte olan Yeşilırmak’ta sakin Adem Gökçe yönetimindeki FZ 913 plakalı kamyonetle çarpıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75