banner6

Yine dağ yolu yine kaza!

banner37

Geceleri zifiri karanlıkta çukurlar ve bozuk asfalt nedeniyle sürücülerin zorlukla ulaşım sağladığı Girne-Değirmenlik dağ yolunda sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil bankete düşerek takla attı.

Yine dağ yolu yine kaza!
banner151 banner143

Mehmet KARA

Çukurlar ve bozuk asfalt araçların yola tutunmasını zorlaştırırken, sürücüye hakimiyet zorlukları da yaşatabiliyor. Yol güvenliği adına hiçbir şeyin olmadığı Girne-Değirmenlik dağ yolunda çeşitli nedenlerden dolayı araç hakimiyetinin kaybolması, ölümlü ve yaralanmalı kazalara sebebiyet veriyor.

Yol güvenliğinin olmadığı, çukurlar ve bozuk asfalt nedeni ile sürücülerin zorlukla ulaşım sağladığı Girne-Değirmenlik dağ yolunda kazasız gün geçmiyor.

Ciddi yaralanmalı, hatta ölümlü trafik kazalarının sıklıkla yaşandığı anayolda, dün akşam saatlerinde meydana gelen kaza yine yürekleri ağza getirdi.

Arapköy yakınlarında meydana gelen kazada, çeşitli nedenlerden dolayı 27 yaşındaki sürücü Oluwasegun Ajibose’nin kontrolünden çıkan PD 915 plakalı lüks otomobil bankete düşerek takla attı.

Otomobilin yandığı ihbarı üzerine Lefkoşa İtfaiye Şubesi’ne ait yangın söndürme ile kurtarma aracı olay yerine sevk edildi. Ancak gerçek kısa sürede anlaşıldı. Otomobilin yanmadığı, hatta ciddi yaralanmanın dahi olmadığı öğrenildi.

Sürücü ile aynı araçta yolcu olarak bulunan arkadaşı, görenlerin korkulu gözlerle izlediği kazadan hafif sıyrıklarla kurtuldu.

Olay yerine giden trafik şube ekibi, kaza mahallinde detaylı incelemelerde bulundu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 10:55
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104