banner6

Yol savaş alanına döndü

banner37

Gazimağusa’da yolu kontrol etmeden çıkış yapan minibüs, salon araçla çarpıştıktan sonra telefon direğini devirip, bahçe tellerini söktü.

Yol savaş alanına döndü
banner151 banner143

Ahmet İLKTAÇ

Gazimağusa’da Antalyalılar Caddesi üzerinde Zafer Camisi yakınlarında meydana gelen trafik kazası çok ucuz atlatıldı.

Anayolu kontrol etmeden yönetimindeki minibüsle çıkış yapan 29 yaşındaki Orçun Çayır, önce 36 yaşındaki Elmas Soylu’nun kullanımındaki salon araca, ardından da telefon direği ve Elif Akten’e ait evin bahçe tellerine çarptı.

Kaza nedeniyle Elmas Soylu’nun aracı yanma tehlikesi geçirirken, minibüsün çarptığı telefon direği devrildi. Ambulansla Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Elmas Soylu’nun durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hem araçlarda hem de kaza mahallinde büyük maddi hasara neden olan trafik kazası dün sabah saat 08.30’da Zafer Camisi yakınlarında meydana geldi.

Orçun Çayır’ın kullanımındaki TND 054 plakalı minibüs, Kargılık Sokak üzerinden Antalyalılar Caddesi’ne çıkış yaptığı sırada, cadde üzerinde güneyden kuzeye doğru seyreden Elmas Soylu’nun kullanımındaki FS 815 plakalı salon aracın önünü tıkadı ve iki araç çarpıştı. Minibüs çarpışmanın ardından yol kenarında bulunan telefon direğine ve bir evin bahçe tellerine çarparak kullanılmaz hale getirdi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2017, 10:26
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104