Yola düşen konteynır korkuttu

banner37

TIR aracın taşıdığı konteynır, gerekli güvenlik önlemi alınmadığı için anayolun içine düştü

Yola düşen konteynır korkuttu
banner90
banner99

TIR’IN DORSESİ PARAMPARÇA… Hamitköy kavşağında bir TIR’ın gerekli güvenlik önlemleri alınmamasından dolayı, taşıdığı konteynır anayol içine düştü. Dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu yaşanan olayda bir araç hasar görürken, iki araç da kıl payı tehlikeyi atlattı. Şans eseri herhangi bir yaralanmanın olmadığı kazada, TIR dorsesinin tahtalarının da paramparça olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Serap ŞAHİN

Hamitköy kavşağında dün bir TIR’ın gerekli güvenlik önlemleri alınmamasından dolayı taşıdığı konteynır anayol içine düştü. Trafik akışının yoğun olduğu saatlerde meydana gelen olayda bir araç hasar görürken, iki araç da kıl payı tehlikeyi atlattı. Kazada şans eseri herhangi bir yaralanma olmazken, polis TIR sürücüsü hakkında yasal işlem başlattı.

banner134

Polis sürücü hakkında yasal işlem başlattı

Lefkoşa-Gazimağusa Anayolu, Hamitköy kavşağında dün saat 11.30 sıralarında meydana gelen olayda, 39 yaşındaki Mustafa Güleç’in yönetimindeki TIR’ın taşıdığı konteynır, gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmamasından dolayı, dorsenin üzerinden kayarak anayola düştü.  
   Lefkoşa istikametine doğru seyreden Mustafa Güleç’in yönetimindeki TIR, Hamitköy çemberini dönerken, dorsesinin üzerindeki konteynır kaydı.

Dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu yaşanan kazada bir araç hasar görürken, iki araç da kıl payı tehlikeyi atlattı. Şans eseri herhangi bir yaralanmanın olmadığı kazada, TIR dorsesinin tahtalarının da paramparça olduğu dikkat çekti.

Polis, TIR sürücüsü hakkında yasal işlem başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75