banner6

Yumruk büyüklüğünde taşlar yollarda

banner37

KKTC Ralli Şampiyonası’nın beşinci ayağı olan “Gülgün Süt Ürünleri Rallisi” çerçevesinde Alevkayası ile Karaağaç arasındaki yollarda temizlik yapılmaması, vatandaşın tepkisine neden oldu.

Yumruk büyüklüğünde taşlar yollarda
banner99

KIBRIS'a ulaşan bir okuyucu, fotoğraflarla birlikte "Alevkayası'ndan Karaağaç'a bütün virajlar bu şekilde bırakıldı... Çok tehlikeli .. Yumruk büyüklüğünde kayalarla dolu bütün yollar... Çok yazık... Bütün işlerimiz yarım..." mesajını gönderdi.

Gülgün Süt Kuzey Kıbrıs Rallisi” Genel Sekreteri ve Ralli Merkezi Sorumlusu Ergi Özbek, okuyucunun aktardığı bölgeye kadar olan temizlik düzenleme işlerinin, ekiplerin ek mesailerinin, yarışı organize eden Kuzey Kıbrıs Türk Otomobil Kurumu (KKTOK) tarafından ödenmek suretiyle yapıldığını, ancak söz konusu bölgeye gelindiğinde tahsis edilen aracın mekanik arıza yaptığını ve hafta sonu olması nedeniyle tamir edilemediğini söyledi.

Konuyla ilgili Karayolları Dairesi'nin bilgilendirildiğini aktaran Özbek, sorunun yarın giderilip temizleme çalışmalarının tamamlanacağı bilgisinin kendilerine iletildiğini aktardı.

Ergi Özbek, yarış güzergahlarının yol temizliklerinin Karayolları Dairesi'nden talimatla görevlendirilen ekip ile yapıldığını ifade etti.

 

 

banner134

 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2017, 14:34
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104