Zincirleme kaza korkuttu

banner37

Lefkoşa’da dün öğle saatlerinde meydana gelen ve 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında iki kişi hafif yaralandı

Zincirleme kaza korkuttu
banner87

Lefkoşa’da Yakındoğu Bulvarı Kavşağı’nda dün öğle saatlerinde meydana gelen ve 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında iki kişi hafif yaralandı.

Kaza, dün saat 12.10 sıralarında Lefkoşa’da Dr. Fazıl Küçük Bulvarı üzerinde çift şeritli yolda soldan ikinci şerit içerisinde yönetimindeki GB 543 plakalı salon araç ile doğu istikametine doğru seyreden Alper İnce’nin (E-70), seyretmekte olduğu yol üzerinde bulunan Yakındoğu Bulvarı Kavşağı önlerine geldiği zaman dikkatsizliği sonucu o esnada önünde aynı istikamete doğru seyreden ve trafik sıkışıklığı nedeniyle yavaşlayan İbrahim Sağıroğlu (E-65) yönetimindeki KK 789 plakalı salon aracın arka sol kısmına aracının ön sağ kısmı ile çarpması ile gerçekleşti.

Çarpmanın etkisiyle ileriye doğru savrulan KK 789 plakalı araç yine önünde aynı istikamete doğru seyreden Doina Popescu (K-62) yönetimindeki GS 885 plakalı salon aracın sağ arka kısmına sol ön kısmı ile çarparak durabildi.

Kaza sonucu yaralanan KK 789 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Kaya Sağıroğlu ve GM 543 plakalı araç sürücüsü Alper İnce’nin 112 Acil Servis ambulansı ile Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıp, Acil Servis’te görmüş oldukları ilk yardım tedavisinin ardından aynı gün taburcu oldukları belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER